banner851

banner955

ŞEHİT AİLELERİ İLE BAYRAMLAŞTI…

Düzce Valisi Cevdet Atay, Kurban Bayramının ilk gününde, Düzce’de ki şehit ailelerini ziyaret ederek, Bayramlarını kutladı. Şehit ailelerine çeşitli hediyeler takdim eden Vali Atay, “Sizler şehitlerimizin emanetlerisiniz. Sizler bizlerinde anne ve babalarısınız. Bu nedenle her zaman sık sık görüşeceğiz” dedi.

Gündem 31.07.2020, 18:06
1190
ŞEHİT AİLELERİ İLE BAYRAMLAŞTI…
banner1032

Düzce Valisi Cevdet Atay, Kurban Bayramının ilk gününü Şehit Ailelerini ziyaret ederek geçirdi. Düzceli Şehitler Turan Kuru, Saffet Güven ve Musa Güneş’in ailelerinin evlerini ziyaret eden Vali Atay, Şehit Ailelerinin Kurban Bayramını kutladı. Bir süre Şehit Aileleri ile sohbet eden Vali Atay, ziyaretlerinin sonunda yanında götürdüğü hediyeleri Şehit Ailelerine takdim etti.

Vali Atay Şehit Aileleri ile yaptığı sohbette, Sizler şehitlerimizin emanetlerisiniz. Sizler bizlerinde anne ve babalarısınız. Bu nedenle her zaman sık sık görüşeceğiz” dedi. Şehit Aileleri ise, Düzce Valisi Atay’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiler.

Vali Atay’a Şehit Aileleri ziyaretleri sırasında Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ve Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım eşlik ederken, Vali Atay’ın Kurban Bayramı boyunca Düzce’de ki tüm şehit ailelerinin ziyaret edeceği bildirildi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Vatandaş 2 yıl önce
Sayın valim yaptığınız çok güzel bir davranış tebrik ederim ama bu bayramda bile ulaşım neden ücretsiz değil merak ediyorum istanbul gibi metropol şehirlerde bile ücretsiz düzce de ücretli doymadılar mı belediyenin başındakiler
28
açık