banner851

banner614

'ŞEHİT AİLELERİ ve CAMİ PROJELERİ ÜCRETSİZ'

banner619

Düzce’de elektrik proje ve ölçüm hizmetleri alanında faaliyet gösteren EB Teknik Proje ve Mühendislik firması kurucusu Emre Baş, “Bizler müşterilerimize hizmet verirken, hızlı iş bitirmenin yanında, fiyatlandırma konusunda da en uygun hizmet bedelleri ile çalışıyoruz.” dedi ve ekledi: “Ayrıca, şehit, gazi ailelerinin ve camilerin projelendirme işlemlerinden ücret almıyoruz.”

banner846
Gündem 26.09.2019, 19:30 26.09.2019, 19:39
3844
banner844
Öncü Medya olarak, Düzce’de faaliyet gösteren işletmelere yönelik ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu kez ziyaretimizi EB Teknik Proje ve Mühendislik işletme sahibi Emre Baş’a gerçekleştirdik. İşletme sahibi Emre Baş’a faaliyet gösterdikleri sektörde ne gibi hizmetler verdiklerini, Düzceliler’in EB Teknik Proje ve Mühendislik’ten alabilecekleri hizmetlerin neler olduğunu ve hizmet alanlarının nereler olduğunu öğrendik.
Hangi hizmetler sunuluyor?
2016 yılında kurduğu EB Teknik Proje ve Mühendislik adlı fimasında Düzceliler’e ruhsat projesi, Sedaş abone projesi, jenaratör projesi, orta gerilim projesi, resmi kurum projeleri, yangın projeleri, data, televizyon, polnet, hırsız, alarm ve kamera projeleri gibi birçok alanda hizmet sağladıklarını belirten Emre Baş,  müşterilerinin işlemlerini projelendirme aşamasından başlatarak, başvuru noktasına kadar yürüttüklerini söyledi.
“Üstlendiğimiz tüm işleri en hızlı şekilde teslim ediyoruz”
Düzce’de birçok projelendirme işlemlerini kendilerinin yaptığını belirten Baş, “Biz EB Teknik Proje ve Mühendislik olarak, Düzce’de müteaahit ve bireysel projelendirme işlemlerinde büyük bir potansiyele sahibiz. Bunun sebepleri arasında işlem hızımız önde geliyor. Çünkü biz, üstlendiğimiz tüm işleri en hızlı şekilde teslim etmek üzerine sistemimizi geliştirdik. Bu nedenle müşterilerimiz bizi tercih ediyor.” şeklinde konuştu.
“Şehit, gazi aileleri ile camilerin projelendirme işlemleri ücretsiz”
Vermiş oldukları hizmetlerin piyasada en uygun fiyat aralığında olduğununun altını çizen Emre Baş, “Bizler müşterilerimize hizmet verirken, hızlı iş bitirmenin yanında, fiyatlandırma konusunda da en uygun hizmet bedelleri ile çalışıyoruz. Ayrıca, şehit, gazi ailelerinin ve camilerin projelendirme işlemlerinden ücret almıyoruz.” ifadelerine yer verdi.
“Uygulama işletmesi değiliz”
EB Teknik Proje ve Mühendislik’in uygulama işletmesi olmadığının, projelendirme ve ilgili mevzuarlara uygun başvuru işlemlerini takip eden bir işletme olduğunu vurgulayan Baş, “EB Teknik Proje ve Mühendislik olarak bizler, bir uygulama işletmesi değiliz. Biz hizmet verdiğimiz işlemler için, müşterilerimizin projelerini hazırlıyor, gerekli mevzuatlara uygun şekilde başvuru evraklarını tamamlıyor ve müşterilerimize teslim ediyoruz. Müşterilerimiz de bizlerden aldıkları evraklar ile gerekli merciilere giderek başvurularını tamamlıyorlar.” şeklinde konuştu.
Son olarak hizmet alanlarının Düzce ile sınırlı olmadığını, çeşitli il ve ülkelerde de çalışmalarının olduğunu dile getiren Baş, “Özbekistan’da 1300 konutluk projemiz, Dubai’de otel projemiz, Düzce, Gümüşova, Sakarya Ferizli, Kurtöy, Ereğli Organize sanayi bölgelerinde de çalışmalarımız devam etmekte.” dedi.

 
Yorumlar (7)
Resul İnan 2 yıl önce
ülkede en büyük bütçeye sahip kurum diyanet hala camiden ücret almıyorum üzerinden reklam derdinde paşam, okullardan dese ilgimi çekemeyecek anlamadım ki
Çavuşoğlu 2 yıl önce
Tebrikler kardeşim Allah yolunu açık etsin iyi ki senin gibi güzel insanlar var başarılar
Mutlu 2 yıl önce
Sana helal olsun kardeşim o kadar büyük firmalar var 1 liram geçmesin diye uğraşır Allah hayrını kabul etsin inşAllah
Hüseyin yoldiz 2 yıl önce
Yahu haber mi reklam mi....reklam olduğunu anladıkta.e be güzel kardesim firma sahibi olarak firmanın yaptığı işleri anlatırken hep uygun isler demissin..bi yerde de kalite deseydin iyiydi
Yasin Güreşir 2 yıl önce
Emre kardeşimiz duzcenin parlayan yıldızı. Kalbi temiz bir iş adamı. Başarıların devamını dilerim artarak devam etsin inşAllah.Allah yolunu açık etsin kardeşim.
Uğur Taşkıran 2 yıl önce
Helal olsun kardeşim sana, işinide düzgün yapıyor ve takip ediyorsun başarılar....
Aferin abisinin 2 yıl önce
Elinizdeki bilgiler istihbarati önem tasiyor bunu da kafanizin bi tarafina yazin