banner614

ŞEHİT AİLESİNE TAZİYE TELGRAFI

banner619

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzceli şehit Cihan Aksarı’nın ailesine başsağlığı telgrafı gönderdi. Erdoğan, “Bu acı haber hepimizi derinden üzdü.”dedi.

banner846
Gündem 08.09.2015, 17:16
5946
ŞEHİT AİLESİNE TAZİYE TELGRAFI
banner844
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari’nin Dağlıca Bölgesi’nde terör saldırısı sonucu şehit olan Düzceli Şehit Er Cihan Aksarı’nın ailesine başsağlığı diledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aksarı’nın ailesine taziye telgrafı gönderdi.
Telgrafta “ ülkemizin güvenliği, halkımızın huzuru için yüksek bir vazife şuuruyla görevini ifa ettiği sırada şehit düşen kıymetli oğlunuz Cihan Aksarı için Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Bu acı haberin hepimizi derinden üzdüğünü belirtiyor, sizler başta olmak üzere merhum şehidimizin kederli aile bireylerine ve yakınlarına başsağlığı sabır ve metanet diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra TBMM Başkanı İsmet Yılmaz ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da Aksarı ailesine taziye telgrafı gönderdiği öğrenildi. 
Yorumlar (21)
ALPEREN 6 yıl önce
Bende Düzcenin tam göbeğinde yaşıyorum. Sende havuzdan besleniyorsun belliki. Benim huyumdur her kesimden bilgi alıp kendimce doğruyu ulaşırım. Birileri gibi aklımı ona buna ipotek etmem. Kimseden nemalanmadığım içinde inandığımı söyler ve yaşarım!!!
alperen e 6 yıl önce
ben düzce merkezde yaşıyorum.dediğin safsata kaç defa yalanlandı.sen üranüste yaşıyorsan sözcü okursan göremezsin.yorumların benim nazarımda kıymeti harbiyesi yok.ama burayıda boş görüp sallarsan iki kelam yazarım.kahvede iki beleş gazeteyle fikir s
ALPEREN 6 yıl önce
cevap yazma çabasıyla zırvalayan arkadaş. Sen nerede yaşıyorsun? Binlerce kez medyada yer alan ve yalanlanmayan bir husus. Ayrıca ben nefret ve kin beslemem. Akp oy bile verdim. Ayrıca madem yorumlarım 5 para etmez neden zoruna gitti ve cevap yazdın?
Alperen e 6 yıl önce
1000 tl lik bardagi nasil uydurdun.bir partiye olan nefretin yalan soylemene kendininde inanmadigi seyleri uc bes kisiyi kandiririm diye kıvranmana sebep olmasin.bilirkisi edasiyla bespara etmez yorumlar yapiyorsunya.mutluysan devam et.
ALPEREN 6 yıl önce
Kan kusup Kızılcık Şerbeti içeriz diyenler 1000 liralık bardaklarla biel içmeye yanaşmadınız ama memleketin evlatları her halükarda içiyor, şahit oluyor. Şehit babası eleştirip sorgulayınca Karakterine dil uzatılıyor. Oğlu şehit olmayan anlamaz!
hadi bee 6 yıl önce
telgırafmı o da ne . şerif redkit e telgıraf yollamış stop...
2. ABDÜLHAMİDin durumuna 6 yıl önce
eğer bazı şeyleri anlamak istiyorsanız 106 yıl önce abdülhamide yapılanları iyi okuyun.abdülhmadin diktatör,zalim diyenler ülkeyi ele gecirince imparatorluktan bir avuç toprağa nasıl düştük bakın.aynı gruplar bugün aynı taktiklerle erdoğana saldrıyr.
yalnız değilsin erdoğan 6 yıl önce
tüm çakallar,israil,ingiliz,alman vs,doğan medyası,dış kaynaklı stö ler sana karşıysa biz seninleyiz.mhp,hdp chp aynı oylamada beraber olabiliyorsa biz seninleyiz usta.sana karşı kurgulanan algılarında farkındayız.ALLAH sana azim ve sabır versin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı bulutlu