banner851

banner614

ŞEHİT CENAZESİ DÜZCE'DEN GEÇTİ

İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen hain terör saldırısında şehit düşen Düzce'nin tanınmış iş adamlarından İbrahim Gösterişli'nin damadı Özel Güvenlik Şube Müdürü Vefa Karakurdu’nun naaşını taşıyan cenaze aracı Düzce’den geçti. Ereğli’de kılınacak cenaze namazı için kente götürülen şehit cenazesini Gölyaka gişelerinde şehidin babası ve bir grup vatandaş karşıladı.

banner619
Gündem 12.12.2016, 12:08 12.12.2016, 12:37
4511
ŞEHİT CENAZESİ DÜZCE'DEN GEÇTİ
Beşiktaş'ta çevik kuvvet ekibine yönelik düzenlenen bombalı saldırı sonucu şehit olan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürü Vefa Karakurdu’nun cenazesinin memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde defnedilecek.

Terör saldırısında şehit olan emniyet mensupları için dün İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi'nde ilk tören yapılmıştı. Törenin ardından şehit cenazeleri memleketlerine uğurlandı.
Cenazesi memleketine uğurlanan şehitlerden İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürü şehit Vefa Karakurdu’nun naaşı cenaze namazının kılınıp defnedileceği Zonguldak Ereğli’ye götürüldü. İstanbul’dan TEM Otoyolunu takiben Ereğli ilçesine Karakurdu’nun naaşını taşıyan cenaze aracı Düzce’den geçti. Ereğli’de kılınacak cenaze namazı için kente götürülen şehit cenazesini Gölyaka gişelerinde oğlu gibi emniyet müdürü olan babası Erdal Karakurdu ve bir grup vatandaş karşıladı. Şehidin babası vatandaşların taziyelerini kabul etti. VatandaşlarKarakurdu’nun naaşı tekbirle karşılandı. Cenaze aracı polis eskortu eşliğinde D-100 ve D-655 karayollarını kullanarak Zonguldak’a iline hareket etti.
Evli ve 2 çocuk babası olan Karakurdu’nun cenazesinin Ereğli ilçesinde Bozhane Camii’nde düzenlenecek cenaze töreninin ardından ikindi namazını müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığı’na defnedileceği bildirildi.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı da cenaze töreni için kente gidecek.


Yorumlar (10)
Düzce li 5 yıl önce
Nsm senin kadar leş kavgası bir insan görmedim..Allah kardeşimize gani gani rahmet etsin..
nsm 5 yıl önce
sehide Allah'dan rahmet diliyorum. ülkede 1 yil icinde binlerce insan ölüyor, bu millet "bu ülkeyi yönet, benim en temel hakkim olan yasama hakkimi bana sagla" diye iktidara görev veriyor. iktidar bunu beceremeyince kimse hesap sormuyor. tersine daha fazla onlari destekliyor. bunu gören yetkili kisiler de adeta sifir sorumluymus gibi davranip millete gazel okumaya devam ediyor. mesele 'hedeflerine asla ulasamayacaklar' diye garabet bir deyimde bulunuyorlar. kardesim, teröristin hedefi insan katletmek. bombayi patlatip insanlari katlediyorlarsa onlar hedefine zaten ulasti. sen ne anlatiyorsun?
allahuekber 5 yıl önce
Dalına Bölücü Leş Kargaları...
Dal Kesilsin...
Bölücüler Şehre Kadar İniyorsa Dağdan...
Yol Kesilsin...
Eğer Ki Askerime Kurşun Sıkıyorsa...
Kol Kesilsin...
Bu Vatana İhanet Eden Baş İse...
Baş Kesilsin...
Türk Allah'ın Kılıcıdır , Boyun Eğmeyen...
Taş Kesilsin...
NE MUTLU TÜRK'ÜM Demeyen Dil...
Lal Kesilsin... !!
ilker 5 yıl önce
Hakkını Helal Et
Allah rahmet eylesin 5 yıl önce
Allah vicdan versin, Allah karakter versin bunu yapanlara. Ne dinden, ne insanlıktan ne de vicdandan nasibini almamış bu yaratıkların şerrinden memleketimizi korusun.
ah 5 yıl önce
ALLAH RAHMET ETSİN MEKANI CENNET OLSUN.DÜZCE Lİ KARŞILAYANLARA ÇOK TŞK DÜZCE LİLİK BU ŞEHİDİNE SAHİP CIKAN VATANINA SAHİP CIKANDIE,
Şehidimiz 5 yıl önce
Mekanın cennet olsun şehidim
Uzgun 5 yıl önce
ALLAH rahmet eylesin ailesine ALLAH sabırlar versin mekanı cennet olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın