banner851

banner614

ŞEHİT KANLARINDA BOĞULACAKLAR

Saadet Partisi Mısır'da darbaye karşı direnen halka yönelik yapılan katlima karşı Cedidiye Camii önünde eylem yaptı. Saadet Partisi Düzce İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşler Danışmanı Murat Aşık, Saadet Partisi olarak kanlı saldırıları gerçekleştiren cun

banner619
Gündem 15.08.2013, 10:22
401
ŞEHİT KANLARINDA BOĞULACAKLAR

Saadet Partisi Mısır'da darbaye karşı direnen halka yönelik yapılan katlima karşı Cedidiye Camii önünde eylem yaptı. Saadet Partisi Düzce İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşler Danışmanı Murat Aşık, Saadet Partisi olarak kanlı saldırıları gerçekleştiren cuntacıları lanetlediklerini söyledi.

Aşık “Darbe sonrası gerçekleşen bu katliamlar Mısır halkına ve ülkenin geleceğine büyük bir ihanettir. Kimsenin şüphesi olmasın, cuntacılar şehit ettikleri Müslümanların kanlarında boğulacaklardır” dedi.

Aşık, ABD ve Avrupa ülkelerinin yaşanan katliamlar karşısında sessiz kaldığını savundu.

Aşık, “Mısır'da akan masumların kanında ırkçı Siyonizm'in uşağı ABD ve Batı'nın sorumluluğu kadar, bu süreçte gerekli tavrı ortaya koyamayan İslam ülkelerinin yöneticilerininde büyük payı vardır. Batı'nın desteğiyle akıtılan bu masumların kanı onların da eline bulaşmıştır” dedi.

 

Haber: M. YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)