banner851

banner614

ŞEHİT KAYMAKAM İÇİN...

Mardin'in Derik Kaymakamlığı'na PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk için Düzce Valisi Zülkif Dağlı, bir taziye mesajı yayımladı.

banner619
Gündem 11.11.2016, 13:21 12.11.2016, 13:07
880
ŞEHİT KAYMAKAM İÇİN...

Mardin'in Derik Kaymakamlığı'na PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcı ile düzenlenen saldırıda yaralanan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede şehit olması tüm ülkeyi yasa boğdu.


Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Derik Belediyesi'ne de görevlendirilen ve PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk için taziye mesajı yayımladı. Vali Dağlı, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Mardin İli Derik İlçesi Kaymakamlığı'na PKK’lı teröristlerce el yapımı patlayıcı ile düzenlenen saldırıda yaralanarak Gaziantep’te tedavi gördüğü hastanede ebediyete intikal ederek, şehitlik mertebesine ulaşan Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk’e Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum."
 
Yorumlar (1)
ramazan demir 5 yıl önce
basımız saolsun