banner851

banner955

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLER UNUTULMADI

Düzce protokolü, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde şehit yakınları ve gaziler ile yemekli bir organizasyonda bir araya geldi.

Gündem 18.03.2018, 16:06 18.03.2018, 19:20
608

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103.Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla tüm gününü program ve etkinliklerle geçiren Düzce protokolünün son durağı bir restoranda düzenlenen yemek organizasyonu oldu.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ile kurum ve kuruluş müdürleri şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi.

Dağlı, Ay ve Keşir yemeğe katılan şehit yakınları ve gazilerin masalarını tek tek gezerek hatırlarını sordu.

“Etkinliklerimiz devam edecek”
Yemeğin ardından açıklamada bulunan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, “18 Mart’ı unutmak mümkün olmadığı gibi tüm yurtta kutlanan törenlere Düzce’de de devam ediyoruz. Bu kapsamda vatanı için kanlarını akıtan şehitlerimizin yakınlarını ve gazilerimizi de yemekte bir araya getirdik” dedi.

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (4)
Önemli değil! 5 yıl önce
Şehitleri unutmamak için yapılabilecek en güzel faaliyet onları genç nesillerin yüreğine kazımaktır.
Onun için okulda Şehitler Sokağı oluşturmak istedim. Duvarlara şehitlerimiz ile ilgili rölyefler yapmak istedim.Kabartma!
Önünde dokumatik bilgisayar.Kantine uzanan ekran görüntüsü.
Sürekli öğrenci çalışması ile yenilenen Şehitlerimiz ile ilgili yazılı görsel veri.
Söz aldık..
Bekliyoruz..bekliyoruz..bekliyoruz..
Biz unutulmamayı gençlerimizin kalbine yer ederek sağlamak istedik.hepsi bu
AY AY AY 5 yıl önce
Sayın başkan Dursun ay, Belediyenin resmi internet sitesini, eşinin reklam sayfası ve sosyal medya sayfası haline getirmiş. Bundan sonraki programlara artık dursun bey kendi yerine , kendisi belediye başkanı olana kadar değeri anlaşılamayan değerli eşlerini gönderir artık. İlgililere önemle duyurulur.
Şehit Yakını 5 yıl önce
Bizde şehit ailesiyiz ama kaç senedir böyle organizasyonlardan haberimiz bile olmuyor.
Hatalar tekrar etmemiştir 5 yıl önce
Geçen sefer protokole özel garson, şehit yakınları self servis haberi çıkmıştı.Umarım gerekli saygı hürmetten kusur edilmemiştir.
21
parçalı az bulutlu