banner851

banner614

SENATODAN ‘ZEYTİN DALI’ BİLDİRİSİ

Düzce Üniversitesi Senatosu tarafından “Zeytin Dalı Harekatı” ile ilgili yayınlanan bildiride, “Düzce Üniversitesi Senatosu olarak; sınırlarımızın namus ve güvenliği için yapılan bu askeri operasyonu dualarımızla gönülden destekliyor, Mehmetçiğimize şanlı ilerleyişinde zaferler diliyoruz.” denildi.

banner619
Gündem 30.01.2018, 17:17 30.01.2018, 19:21
780

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’nce sınır güvenliğimiz için Afrin’deki terör örgütlerine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin bir bildiri yayınlayan Düzce Üniversitesi Senatosu’ndan Mehmetçik’e destek mesajı verdi.

Bildiride şu ifadelere yer verildi: “Ülkemizin güney sınırlarını güvence altına almak, terörist unsuları temizlemek, kardeş Suriye halkını PYD, YPG, PKK, KCK ve DEAŞ gibi terör örgütlerinin zulüm ve baskısından kurtarmak, Ülkemizde ve bölgemizde huzur, güven ve barışı korumak amacıyla başlatılan Zeytin Dalı Operasyonunda Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, bir kez daha olağanüstü bir kahramanlık destanı sergilemektedir. Tarihinden aldığı güçle her zaman masumun, mazlumun ve mağdurun yanında olan ve zulme karşı duran milletimiz ve şanlı ordumuz, ülkemizin birliği ve bütünlüğü, bölgemizdeki kardeş halkların selameti ve refahı için yine yüreğini ortaya koyarak, teröristlere ve terör örgütlerinin arkasındaki işbirlikçilerine gereken dersi vermektedir. Düzce Üniversitesi Senatosu olarak; sınırlarımızın namus ve güvenliği için yapılan bu askeri operasyonu dualarımızla gönülden destekliyor, Mehmetçiğimize şanlı ilerleyişinde zaferler diliyoruz.”

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (1)
düzceli 4 yıl önce
HELAL OLSUN