banner851

banner614

SEYAHAT EDEN VATANDAŞLARIN EVRAKLARI İNCELENİYOR

banner619

Düzce’de, 17 Mayıs Pazartesi saat 05.00'e kadar devam edecek olan “tam kapanma” döneminde, Düzce’de tedbirler en üst seviyede tutuluyor. Polis ve Jandarma ekipleri, il ve ilçe giriş çıkışlarında yoğun güvenlik önlemi alırken, araçları ile seyahat eden vatandaşların izin belgeleri kontrol ediliyor.

banner846
Gündem 03.05.2021, 15:00 04.05.2021, 14:56
2764
banner844

17 Mayıs Pazartesi saat 05.00'e kadar devam edecek “tam kapanma” döneminde polis ve Jandarma ekipleri,  şehir giriş çıkışlarında uygulama noktaları oluşturdu. Uygulama noktalarında denetimler yapan polis ve Jandarma ekipleri kısıtlamada sokağa çıkan vatandaşların evraklarını inceliyor

Özellikle Anadolu Otoyolu Düzce, Kaynaşlı ve Gölyaka gişelerinde uygulama noktası oluşturan Jandarma ekipleri, il dışından Düzce’ye seyahat eden vatandaşların izin belgelerini kontrol ediyor. Ekipler, kurallara uymayan kişiler hakkında da Düzce İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararınca idari para cezası uyguluyor.

Denetimlerin, kısıtlamanın biteceği tarih olan 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar aralıksız devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
adamın teki 3 ay önce
Kalıcı konutlar Türkiye'de değil galiba, parklar çocuklarla, büyüklerle dolu, biz enayiyiz, bizim çocuk enayi parka çıkmayarak, kurallara uyarak, yeter artık. Vali ne iş yapıyor?
Bakkal 3 ay önce
Parası olan Bodruma, çifçi belgesi olan köyüne, evinde oturan markete
Bizde evden işyeri ne gitmek için izin belgesi peşinde e devletin başında
Çilimli 3 ay önce
VAllahi burda herkes markete arabayla gidiyor . Bazı kişiler denetlenmiyor
Vatandaş 3 ay önce
Ya dalga geçmeyin insanlarlar bulvara çıkın spor sokağa çıkın belediyenin oraya bakın insanlar hepsi dışarda... Zabıtalar polisler nerde neden uyarmıyorlar insanları....
.... 3 ay önce
Ya bu nasıl tam kapanma? Millet tam açıldı! tam kapanma olduğuna eminmisiniz?