banner614

SIKI TEDBİRLER DEVREDE!

banner619

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca’nın Düzce’de vaka sayılarının yüzde 50 artışa yaklaştığını açıklamasının ardından Düzce’nin en yoğun caddesi İstanbul Caddesi’ne giriş çıkışlar sınırlandırıldı. Cadde’ye 3 noktadan giriş verilecek ve bu girişlerde HES kodu zorunlu olacak.

Gündem 26.11.2020, 13:31
8179
SIKI TEDBİRLER DEVREDE!
banner785

Korona virüs salgını Düzce’de artışa geçti. Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca Düzce’de vaka sayılarının yüzde 50 artışa yaklaştığını açıklamasının ardından Düzce’de sıkı tedbirler alınmaya başlandı.

Daha önce Düzce’nin en yoğun caddelerinden birisi olan İstanbul Caddesi’nde alınan tedbirler tekrar geri getirildi.

Alınan karar gereği İstanbul Caddesi’ne giriş çıkışlar sınırlandırılıyor. Cadde’ye bağlı tüm sokaklar bariyerler ile kapatılıyor.

Cadde’ye 3 ayrı giriş ve çıkış noktası olacak. Bu noktalarda HES kodu sorgulamaları yapılacak ve işi olmayan kişiler caddeden içeri alınmayacak.

Ayrıca girişlerde ateş ölçerler vatandaşların ateşleri ölçülecek.

(İHA)

Yorumlar (6)
Duzceli 2 ay önce
Ateşlenen kişi zaten dışarı çıkıp gezemez.Bırakın şu ateş ölçeri
Osman 2 ay önce
Maskesiz gezene, karantinasını delene de ıslak meşe odunu...
Düzceli.. 2 ay önce
Bir alıntı ile katılmayım, kırmızı pantolon giymeyen şehre almayalım.. Faydası olurmu? laz tabiki de...Saçma sapan tedbirler gibi zararı da olmaz..
Vatandaş 81 2 ay önce
Çok geç kaldınız biz 65 yaş üstüne uygulanan kuralları bizim alt grubumuza uygulansaydı biz duzce turkiyenin en güvenli bölgesi olurduk lütfen duzceliler gelin hep beraber başaralım eski duzceyi hiç ozlemedinizmi
Yahu yeter 2 ay önce
ne caddesi ne sokağı oralarda herkes dikkatli maskeli ve korunakli. Asul sorun ev oturmalrinda kadınlar ve aile oturmalrinda bulaştı bu hastalık topluma. Esnafla uğraşmayın bisey yapmak için gösteriş için ticareti baltalamayin
Ahmet 2 ay önce
Yazık çok yazık ne hallere düştük her yer niye böyle değil istanbulda böyle şey yok
hafif kar yağışlı