banner851

banner614

SIKINTILI SÜRECE MERHEM OLACAK HAMLE

banner619

Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren esnafa Düzce Belediyesinden müjdeli haber geldi. Belediye Kaynaklarından edilen bilgilere göre Düzce Belediyesi, esnaflara olan borçları ödemeye başladı.

banner846
Gündem 13.04.2020, 11:09
2210
SIKINTILI SÜRECE MERHEM OLACAK HAMLE
banner844

Türkiye’de ilk Koronavirüsü vakasının ortaya çıkmasının ardından 34 gün geçti. Bu 34 günlük süreçte, tüm ülke genelinde olduğu gibi Düzce esnafları da ekonomik yönden büyük darbe aldı. Birçok esnaf, zorunlu olarak işyerlerini geçici süre kapatmak zorunda kalırken, açık olan esnaflarında işlerinde büyük oranda düşüş yaşandığı görülüyor.

Halk sağlığı için alınan önlemler nedeniyle adeta sinek avlayan ve ayakta kalma mücadelesi veren esnaflar, devlet destekleri ile az da olsa rahat bir nefes alırken, Düzce Belediyesi’nden de piyasaya olan borçların ödenmeye başlandığı bilgisi geldi.

Düzce Belediyesi, zor bir süreç geçiren esnaflara destek vermek için, borcu olduğu firmalara kademeli olarak para ödemelerine başladı.

Yorumlar (2)
Personel 1 yıl önce
Başkanım birde çalışanın işçinin, memurun mesai ve sosyal denge paralarını ödersen iyi olacak söz verdiğin ocak ayı geldi geçti hep bizden istiyorsunuz sizde sözünüzü tutun başkanım.
ESANAF 1 yıl önce
ALLAH RAZI OLSUN ÇOK İYİ OLDU İLAÇ GİBİ GELDİ DARISI DİĞER BELEDİYE BAŞKANLARINDA İNŞALLAH ONLARDA ÖDEME YAPMAYA BAŞLAR
16°
az bulutlu