banner851

banner955

ŞİRKETLERE CAN SİMİDİ OLACAKLAR…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye şirketlerinde revizyona gitti. Şirket yönetimlerine eski AK Partili Belediye Başkanları ve Düzce’nin tanınmış iş adamları getirildi.

Gündem 18.03.2021, 17:50 19.03.2021, 09:47
7323
ŞİRKETLERE CAN SİMİDİ OLACAKLAR…

Düzce Belediyesi iştirak ortakları olan şirketlerde yapılan genel kurullar sonucu yönetim kurullarında bazı değişikliklere gidildi.
 

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinde pandemi dolayısıyla yapılamayan 2020 yılı genel kurul toplantıları gerçekleştirildi. Yapılan toplantılarda yeni yönetimler aşağıdaki şekilde oluşturuldu.
 

Beltaş’ta yönetim kurulu başkanı Fevai Arslan olurken yönetim kurulu üyeleri ise Tuncay Şahin, Serkan Yılmaz, Kenan Varol ve Ahmet Azap oldu.
 

Belka şirketinde ise Sinan İnan yönetim kurulu başkanı olurken yönetim kurulu üyeleri Burçin Sarıcan ve Cihan Ünal oldu.
 

Beltur şirketinin yönetim kurulu başkanı Hüdaver Gösterişli oldu. Yönetim kurulu üyeleri Önder Tonyalı, Cüneyt Yemenici, Ertan Taşlı, Ataç Aki, Yüksel Bölük ve İmran Aktepe görev alacak.
 

Ulaşım A.Ş. şirketinin yeni dönemdeki başkanı Cengiz Tuncer olurken birlikte çalışacağı yönetim kurulu üyeleri de Yavuz Yılmaz, Muzaffer Yiğit, Gürkan Özbakır ve Murat Aydın olarak belirlendi.
 

Son olarak Bahçeşehir A.Ş’nin yönetim kurulunda Nurullah Yıldız ve Recep Tuna yer aldı.

banner844
Yorumlar (46)
sinan kambur 2 yıl önce
fakirin suyu kesilirken,milyonluk ihaleler,kalın kravatlı yöneticiler tarafından yönlendirilirken,soruyorum şimdi sayın belediye mensuplarına,şirketlerde neden birtane temiz ahlaklı gariban yönetici yok,para parayımı çeker yoksaa...
cüzdan 2 yıl önce
Önder Tonyalı bir cüzdan kaybetmişti. Buldu mu acaba...
Vatandaş 2 yıl önce
Hayırlı işler, kadro harika. Belediye şirketleri dow jones borsasına girer bu isimlerle, dünyanın sayılı şirketleri arasına girerler. Düzcede bu isimlerden başka kimse yok sanırım, nerde başlı iş kadro hazır. Bu sömürüye artık yeter bından sonra asla oy yok
Ali 2 yıl önce
Hep aynı adamlar, hepsinin 10 parmağında on marifet, bunlara ellişer şirket yönetimi versen onları da en iyi şekilde yönetirler. Allahım verdikçe veriyor bunlara maşAllah
AKPINAR 2 yıl önce
Alavere dalavere Kürt Mehmet nöbete ne güzel dünya adı geçenlerin geçmiş donemlerde Düzce'de yada ilçelerinde yapmış olduğu bir tane eserleri varmı acaba halen yeme peşindeler bir bırakın belediyenin yakasını defolup gidin gençler var üniversite mezunu iş arıyor yeni bir heyecan yeni bir yüz neden şans vermiyorsunuz mezarlıklar vazgeçilmezler ile dolu kimsinizki yapıştınız gitmiyorsunuz defolun.
Altakke verkulah 2 yıl önce
Ha ha ha
Vatandaş 2 yıl önce
Bu faruk özlüyü genel merkeze şikayet edilsin tüm hırsızları belediye yönetiminde kattı
ottoman 2 yıl önce
sözün bittiği nokta.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız