banner851

banner614

SİSTEMDEKİ YOĞUNLUK SÜRÜYOR…

Düzce İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, kısıtlamalardan muaf işyerlerinde görevli kişilerin e-başvuru sistemi üzerinden alması gereken "görev belgesi" yerine elle hazırlanacak belgelerin geçerliliğinin 12 Mayıs’a uzatılması kararı aldı.

banner619
Gündem 07.05.2021, 16:45 09.05.2021, 16:09
1060

Düzce İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi bugün saat 14.00’te Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında olağanüstü bir şekilde toplandı.

Toplantıda İçişleri Bakanlığı’nın görev belgeleriyle ilgili gönderdiği yeni genelge doğrultusunda kararlar alındı.

Kararda kısıtlamalarından muaf işyerlerinde görevli kişilere e-başvuru sistemi üzerinden "çalışma izin belgesi" veya manuel olarak doldurularak çalışan ve iş yeri yetkilisince imzalanıp onaylanan "çalışma izni görev belgesi formunu" alma zorunluluğunun getirildiği vurgulandı.

Sistemde meydana gelen aşırı yoğunluk nedeniyle halen belge alamayan vatandaşlar olması nedeniyle de üretim, imalat, tedarik ve lojistik zincirlerinde herhangi bir aksamaya yol açmaması için elle doldurulan "çalışma izni görev belgesi formunun" geçerlilik süresi 12 Mayıs 2021 Çarşamba Günü saat 00.00'a kadar uzatıldı.

banner844
Yorumlar (2)
dd 5 ay önce
ya kime kısıtlama sadece sanai esnafına mı millet sokak ta markette neyin yasagı bu yazıklar olsun bu düzceye hicbir sorumluluk sahibi idareci gelmeyecek mi
Saçma 5 ay önce
Görev belgesi başvuran a belge çıkıyor zaten ki çıkmasana olur kontrol yok nasıl olsa. Ben anlamıyorum nede biz başarılı olacağız.Hiç bir şeyi layığı ile yerine getirmeyen halk ve yerel yönetim var. Yöneticiler yasaklara uyuyor mu acaba….