banner851

banner614

SOBALARA DİKKAT!

banner619

Düzce Valiliği meteorolojik uyarılar doğrultusunda, Batı Karadeniz’de oluşabilecek fırtınaya karşı vatandaşları uyardı. 27 Şubat gecesi başlayıp 28 Şubat sabahına kadar etkili olacak lodos nedeniyle çatı uçması, soba ve baca gazı kaynaklı zehirlenmelere karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

banner846
Gündem 25.02.2020, 16:51
9624
SOBALARA DİKKAT!
banner844

Meteoroloji Batı Karadeniz Bölgesi için fırtına uyarısı yaptı.

Düzce Valiliği'nden yapılan açıklamada, Meteoroloji Genel Müdürlüğü 9. Bölge Müdürlüğü'nün meteorolojik değerlendirmelerine göre, Batı Karadeniz’de güneybatı yönlerden esecek rüzgârın 27 Şubat Perşembe gecesinden itibaren kuvvetli fırtına ve tam fırtına (70-100 km/sa) şeklinde esmesinin beklendiği aktarıldı. Düzce'yi etkileyecek kuvvetli lodos nedeniyle özellikle soba ve baca gazı kaynaklı zehirlenmelere karşı dikkatli olunması istendi.

Valilikten yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"27 Şubat 2020 Perşembe gecesi 00:00- 28 Şubat 2020 03:00 saatleri arasında güneybatı yönünden esecek (lodos) rüzgârın, Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu, Karabük, Çankırı ve Kırıkkale genelinde etkisini artırarak Perşembe günü kuvvetli fırtına ve tam fırtına (70-100 km/sa) şeklinde esmesi bekleniyor. 28 Şubat Cuma sabahına kadar etkili olacak fırtına nedeniyle çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı kaynaklı zehirlenmeler ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”

Yorumlar (2)
CAN.D 1 yıl önce
DÜZCEMIZE O PIS KALITESIZ KÖMÜRÜ GETIRENE SATANA OKKALI CEZAYI KESECEKSIN NE O DÜZCENIN HALI ZEHIR SOLUYORUZ BELEDIYE ZABITA NE IY YAPAR BIR IS YAPMAZ DÜZCE OLMUS BERBART HAVASI AVRUPADA SOBA KALKALI 25 SENE OLDU YAKIYORSANIZ ODUN YAKIN YA YAZIKLAR OLSUN PIS KÖMÜRÜ YAKANA YOK DONACAZMI BIRSEY OLMAZ
BELEDİYELER GÖREVE 1 yıl önce
BELEDİYELER SÜREKLİ OLARAK VATANDAŞLARI SES SİSTEMİNDEN UYARMALI
20°
parçalı bulutlu