banner851

banner614

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTILAR

Vefa Sosyal Destek Grubunda görev alan Düzce Kızılay Genç Gönüllüleri, Türkiye genelinde getirilen Hafta Sonu 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinden dışarıya çıkamayan ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor.

banner619
Gündem 20.12.2020, 13:30
958
SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTILAR

Türk Kızılay’ı Düzce Şubesi Genç Gönüllüleri, Koronavirüs ile mücadele kapsamında dışarı çıkmayan vatandaşların temizlik ve beslenme ihtiyacını gidermek adına bağışçıların desteğiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Sokağa çıkma kısıtlaması neden dar gelirli vatandaşların mağdur olmaması için harekete geçen Vefa Destek Grubunda görev alan Kızılay Genç Gönüllüleri, içinde hijyen seti, çocuk bezi, gıda ve konserve kavurma etlerinin bulunduğu kolileri, Düzce’nin çeşitli bölgelerinde tespit edilen ihtiyaç sahiplerine teslim etti.

Kızılay Genç Gönüllülerinin yardım faaliyetlerine kısıtlama sona erene kadar devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
YAVUZ0881 10 ay önce
Ne gönüllüsü yönetimi kızılayı yemekle bitiremedi bu saf insanları gönüllü adı altında kullanmakta neyin nesi kan emici sahtekarlar bir genelmüdür 38000 tl maaş alsın oh ne güzel kızılay devlet her yerden yağmalanıyor kimsenin sesi çıkmıyor bu nasil bir iştir
YAVUZ 10 ay önce
bu yazdıklarını inşAllah yetkililer görür senin ip adresinden bulur ve şikayet ederler. onca insanın güvenip zekat sadaka verdiği bir kurumu böyle lekelemek doğru değildir.