banner851

banner614

Sokaklar doldu, trafik tıkandı.

Ramazan Bayramı nedeniyle vatandaşlar alış veriş yapmak için kendilerini sokağa attı. Yaşanan yoğunluk nedeniyle Düzce adeta alt üst oldu.

banner619
Gündem 19.09.2009, 18:52
195
Sokaklar doldu, trafik tıkandı.

Ramazan Bayramı'nın gelmesiyle birlikte vatandaşlar alış veriş için kendilerini sokağa bıraktılar. Alış verişi son güne bırakan vatandaşlar alış veriş merkezlerine akın etti. Daha çok giyim alış verişi yapan vatandaşlar cadde ve sokaklarda Düzce'nin alışık olmadığı bir kalabalık oluşturdular. Vatandaşların kendilerini alış verişe atması nedeniyle Büyük Cami'nin hemen yanında bulunan sokak trafiğe kapandı. Emniyet ekipleri geniş güvenlik önlemleri alırken İstanbul Caddesi'nin trafiği de alışık olmadık şekilde tıkandı.

Bayram nedeniyle Kaynaşlı gişelerinde de yoğunluk yaşanmaya başlandı. Bayramda ücretsiz olan gişelerde yavaş yavaş yoğunluk artmaya başladı. Emniyet ekipleri bu geceden itibaren kontrollerini artıracaklarını ve yoğunluğun bu gece daha da artacağını ifade ettiler. Otobanda ise Ankara istikametinde yoğunluk yaşanmaya başlanırken, İstanbul istikameti sakin bir görüntü çizdi.

Yorumlar (0)