banner851

banner955

SON TOPLANTIDA DUYGUSAL ANLAR…

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni dönem seçimleri öncesi Düzce İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu son toplantısını gerçekleştirdi. 27 Şubat’ta yapılacak seçimlerde aday olmayacağını açıklayan kuruluşundan bu yana görevde olan 11 yıllık Başkan Yasemin Karslıoğlu, duygusal konuşmasında, yeni dönemde görev alacaklara başarılar diledi.

Gündem 13.01.2019, 11:07 14.01.2019, 15:48
2095
banner1032

2008 yılında kurulan ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu, Yasemin Karslıoğlu başkanlığında 2015-2018 dönemi son toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Özkan Çakır, Metin Coşkun ve Murat Saydam da katıldı.

Kurulduğundan bu yana başkanlık görevini yürüten TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Yasemin Karslıoğlu, kurulun amaçlarını anlatarak bu amaçlar doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Karslıoğlu, kurul arkadaşlarına ve bugüne kadar çalışmış oldukları Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret Borsası ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası meclis ve yönetimine teşekkür etti.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni dönem seçimlerinin 27 Şubat 2019 tarihinde yapılacağını ve bu dönem kurul içinde görev almayacağını ifade eden Karslıoğlu, yeni dönemde görev alacak arkadaşlara başarılar diledi.

Toplantı sonrası TOBB Kadın Girişimciler, kurul logosu taşıyan pastayı hep birlikte keserek çalışma dönemlerini sonlandırdı.

HABER: C. ÜSTÜNER 

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (3)
Kemal 4 yıl önce
Bu iyi kalpli, çalışkan, kimseden icazet almayan insanlar keşke Düzce'nin siyasetinde olsalar.
Yoldaş 4 yıl önce
Hakikaten ne iş yapmışlar Düzce ye ne katmışlar analamadım.
Hakkı 4 yıl önce
zenginlerin takıldığı düzceye faydası olmayan film kulübü.
15
parçalı bulutlu