banner851

banner614

SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDILAR

banner619

Düzce İl Genel Meclisi eski Başkanı Sinan Aydın'ın babası Orhan Sami Aydın ile DSP eski İl Başkanı Hasan Işık'ın annesi Hayriye Işık Hakk'ın rahmetine kavuştu. Merhum ve merhume kalabalık bir cemaat eşliğinde Cedidiye Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

banner846
Gündem 09.03.2020, 14:23 10.03.2020, 10:08
3965
banner844

Düzce İl Genel Meclisi eski Başkanı Sinan Aydın'ın babası Orhan Sami Aydın ile DSP eski İl Başkanı Hasan Işık'ın annesi Hayriye Işık vefat etti. Merhum ve merhume için bugün öğle namazına müteakip Cedidiye Camii'nde cenaze namazı kılındı.

Evlerinde helallik alınmasının ardından Düzce merkezde bulunan Cedidiye Camii'ne getirilen cenazeler yan yana konulurken, Düzce İl Genel Meclisi eski Başkanı Sinan Aydın ve DSP eski İl Başkanı Hasan Işık cami avlusunda taziyeleri kabul etti.

Cenazelere Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı  Mustafa Keskin, meclis üyeleri, iş insanları, Aydın ve Işık ailelerinin yakınları ve sevenleri katıldı.

Merhum Orhan Sami Aydın cenaze namazının ardından şehir mezarlığında, merhume Hayriye Işık ise Hasanlar Köyü'nde defnedildi.

Öncü Medya ailesi olarak merhum ve merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Yorumlar (0)