banner851

banner614

Sorun haline gelen çöplük kapatıldı

banner619

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından başlatılan ve büyük bir bölümünün bitirildiği çöp alanında çöplüğün üzeri toprakla kapatıldı.

banner846
Gündem 21.08.2008, 13:47
194
Sorun haline gelen çöplük kapatıldı
banner844

İstanbul'un içme suyu ihtiyacını karşılayan Melen'deki kirlilik oranını azaltmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Düzce'de çalışmalarına başladı. Düzce içinde yaşanan olumsuzluklarla sık sık kamuoyunu meşgul eden Çamköy çöplüğünde çalışmalarına Temmuz ayı içerisinde başlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Melen kenarına kadar biriken çöpleri toplayarak çöp alanını toprakla kapattı.

Üzerini de silindirlerle düz bir hale getiren ekipler, Düzce'nin de rahat bir nefes almasını sağladı. Yapılan çalışmalarla Düzce'nin çöpünün döküldüğü alanın kapatılmasıyla birlikte Düzce'nin çöpleri çevre ilçelerdeki çöp alanlarına atılırken bu durumun daha ne kadar devam edeceği ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Çöp alanının kapatılmasında Düzce Belediyesi'nin de girişimlerde bulunması sonucu alan kapatılırken İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Melen suyu kenarında başka ne tür çalışmalarda bulunacağı da merak konusu olmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
17°
parçalı az bulutlu