banner851

banner614

Sorunlara daha fazla dayanamadı.

İntihar girişimlerine bugün hem de Polis Evi'nin yanındaki bir otelin çatısında bir yenisi daha eklendi. İntihara teşebbüs eden kadın, Emniyet ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucunda kurtarıldı.

banner619
Gündem 18.06.2009, 17:37
196
Sorunlara daha fazla dayanamadı.

Son aylarda yaşanan intihara teşebbüs olaylarına bugün bir yenisi daha eklendi. Camikebir Mahallesi'nde bulunan bir otelin çatısına çıkan 1988 doğumlu Kezban Bıçakçı yaşadığı sorunlar nedeniyle intihar etmek istedi.

Edinilen bilgilere göre kocasıyla uzun süredir sorunlar yaşadığı için intihara teşebbüs ettiği öğrenilen Bıçakçı, olaydan 1 saat önce otele geldi. Bıçakçı, odasına çıkıp eşyalarını bıraktıktan sonra çatıya çıkarak intihar etmek isteyince otel görevlisi hemen 155'i arayarak yardım istedi.

Daha sonra olay yerine gelen Çevik Kuvvet ekipleri Bıçakçı'yı sakinleştirmeye çalıştı. Bu sırada başarılı bir davranış sergileyen Çevik Kuvvet Müdürü Murat Uçar, Bıçakçı'yı kolundan tutarak kurtardı. Emniyetin başarısını sayesinde Bıçakçı intihar etmekten kurtarılırken intihar teşebbüslerinde son aylarda artış gözlenmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)