banner851

banner614

Sorunlara yerinde çözüm arandı.

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram sorunlarıyla adından sözettiren Yenikent'teki mahallelerde incelemelerde bulundu. Bayram, sorunlarla ilgili mahalle muhtarlarından bilgi de aldı.

banner619
Gündem 19.06.2009, 18:31
206
Sorunlara yerinde çözüm arandı.

Yapıldığı günden itibaren yaşadığı sorunlarla devamlı gündeme gelen Yenikent'te Belediye Başkanı İsmail Bayram incelemelerde bulundu. Yenikent sakini olarak bölgede bulunan mahalleleri dolaşan Bayram, mahalle muhtarlarından sorunlarla ilgili bilgi de aldı.

Yenikent mahallelerinde inceleme gezisi yapan Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram sorunları yerinde değerlendirdi. Mahalle muhtarları ile de ortak bir toplantı yapan Bayram, bu bölgelerdeki nüfus yoğunluğunun dikkate alındığını ifade ederek, ‘ Belediye hizmetlerimizi bölgedeki mahallelerimiz de aralıksız olarak gerektiği gibi sürdürüyoruz. İmkanlar dahilinde öncelikleri belirlemek kaydıyla sorunları çözümlemeye çalışıyoruz’ dedi. Toplantıda, Esentepe, Çamlıevler, Yeşiltepe, Bahçelievler ve Güzelbahçe mahalle muhtarları hazırladıkları sorun ve talep dosyalarını Başkan Bayram’a verdi. Muhtarlar ayrıca tek tek söz alarak, çözümlenmesini bekledikleri sorunları dile getirdi. Muhtarlar, ağırlıklı olarak alt yapı, durak, ulaşım, park ve bahçelere ilişkin taleplerini belirtti.

Yorumlar (0)