banner851

banner614

SOSYAL MEDYA HESABINDAN CANLI YAYIN YAPTI

banner619

Düzce Üniversitesi’ni ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile bir araya gelen Gastronomi Yazarı Eray Kılıç, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak Düzce’ye özgü kültürel yemekleri takipçileri ve okurları ile buluşturdu.

banner846
Gündem 23.10.2019, 10:36
823
SOSYAL MEDYA HESABINDAN CANLI YAYIN YAPTI
banner844

Düzce Üniversitesi Çevre Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü’nün ihtisaslaşma faaliyetlerinin tanıtımı kapsamında üniversiteye davet edilen Gastronomi Yazarı Eray Kılıç, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret etti.
“Yeni Lezzetler İçin Seyyah Olmak” başlıklı söyleşisini sunmak için Düzce Üniversitesi’ne gelen Eray Kılıç ile kahvaltıda bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kültürlere ait yemekler üzerine bir süre sohbet etti.  Düzce Üniversitesi’nin yaptığı çalışmalar hakkında Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından bilgilendirilen Kılıç, kendisine ait olan Instagram sayfasından da canlı yayın yaparak yaklaşık 80 bin takipçisini bilgilendirdi.


Düzce Üniversitesi’ne ait kültürel yemekleri takipçileri ve okurları ile buluşturan Gastronomi Yazarı Eray Kılıç, Düzce Üniversitesi’nin ihtisaslaşma kapsamında “Dulife” çatısı altında üretilen “Melenis, Herbynia ve ApideVera” markalı doğal ürünler hakkında bilgilendirildi.

Kahvaltı sonrası Düzce Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi’ni de ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Gastronomi yazarı Eray Kılıç burada; Araştırma Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörü Doç. Dr. Uğur Hasırcı ve Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ertuğrul Kaya tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirildi.


Düzce Üniversitesi Sosyal Tesisleri’ni de gezen Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Eray Kılıç, öğrencilerle kısa bir sohbet etti.
HABER:C.ÜSTÜNER

 
Yorumlar (3)
Ali Muzaffer Doğruzöz 2 yıl önce
Doğal ürünlerin ismine bakar mısınız? Yerli ve milli!...
McCarthy 2 yıl önce
İhtisaslaşmaya önce dilimizden başlanmalı.
"Düzce Üniversitesinin ihtisaslaşma kapsamında Dulife” çatısı altında üretilen Melenis, Herbynia ve ApideVera” markalı doğal ürünler hakkında bilgilendirildi."
Aa 2 yıl önce
Aaaahh ah.. Dilimiz diyen kişinin takma adı mekkarti....