banner851

banner614

SÖYLENTİLERE SON NOKTAYI KOYDU

banner619

Düzce/Bolu Doğa Koleji Kurucusu ve Öncü Kültür-Eğitim Vakfı (ÖKEV) Başkanı Önder Tonyalı, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün basın danışmanı olacağı yönündeki söylentilere sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile son noktayı koydu. Tonyalı yaptığı paylaşımda, "Sayın bakanımız Faruk Özlü çok yakın dostumdur. Basın danışmanlığı teklifi söz konusu değildir." ifadelerini kullandı.

banner846
Gündem 27.12.2019, 18:48
2789
SÖYLENTİLERE SON NOKTAYI KOYDU
banner844
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün danışman kadrosuna Düzce/Bolu Doğa Koleji Kurucusu ve Öncü Kültür-Eğitim Vakfı (ÖKEV) Başkanı Önder Tonyalı'yı dahil edeceği söylentileri birinci ağızdan yalanlandı.

Son günlerde 'Tonyalı basın danışmanı olacak' iddialarının bazı basın organlarında haber olarak yayınlanması üzerine twitter hesabından bir açıklamada bulunan Tonyalı, söylentilerin asılsız olduğunu vurguladı.

Tonyalı yaptığı paylaşımda, "Sayın Bakanımız Faruk Özlü çok yakın dostumdur, görüşürüz, tartışırız fakat kamuoyunda dedikodu şeklinde yorumlanan basın danışmanlığı teklifi veya buna benzer durumlar söz konusu değildir" ifadelerini kullanarak, kamuoyunu bilgilendirdi.
Yorumlar (5)
Düzceli 1 yıl önce
Bakan değil Başkan yazılmalı
Tonyali 1 yıl önce
Merak ettim bakanmi belediye baskanimi
Bana bakanim deyin 1 yıl önce
Kibir yapcak kadar asalet olsa bari ne siyasette ne de normal hayatta, hasbam.
Adore81 1 yıl önce
He he kılıçdaeoğlu da aday değilim demişti hatta C.başkanımız da siyasette Lider sultasına SoN vereceğiz demişti yerleşti mübarek.ateş olmayan yerden duman tütmezmiş şidiye kadar nasıl unuttularki Tonyalıyı.üniversite kurar diye ummuştum
Boğaç Buğra 1 yıl önce
Bak hele çok yakın dostuymuş
28°
az bulutlu