banner851

banner614

SPOR TOTO’DAN ÖDENEK

banner619

Düzce Valisi Ali Fidan Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Düzce’deki okulların tadilatı ile ilgili bir protokol imzaladı. Okulların tadilatı için belirtilen ödeneğin 3 milyon Türk Lirası olduğu belirtildi.

banner846
Gündem 06.08.2015, 11:39
2102
SPOR TOTO’DAN ÖDENEK
banner844
Spor Toto Teşkilatı’nın Düzce’ye çeşitli alanlardaki desteği sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Ankara’da Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Kaynaşlı Kaymakamı Şenol Koca ile ziyaret etmiş ilçeye yapılacak spor tesisleri için ödenek almıştı. Yine Vali Ali Fidan ve Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Şıralık’ta bulunan 140 dönümlük araziye yaptıkları inceleme sırasında arazi üzerine yapılacak olan spor tesisleri ile ilgili olarak Spor Toto Teşkilatı’ndan 1 milyon TL ödenek alındığını açıklamıştı.

Vali Ali Fidan bu kez Ankara’da Spor Toto Teşkilatı Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’yla bir araya geldi.

Buluşmada Düzce’deki okulların bakım-onarımlarını konu alan protokol Vali Fidan ve Spor Toto Teşkilatı Başkanı Kasapoğlu arasında imzalandı. Protokol gereği okulların tadilatı için belirtilen ödeneğin 3 milyon Türk Lirası olduğu belirtildi.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (4)
Azmimillili 6 yıl önce
Bildiğim kadarıyla, Azmimilli İlkokulunun alanı Koruma Kurulu tarafından sit alanı ilan edildiğinden yeni bina yapılamıyor. Bu işi çözmek milletvekillerine düşer.
hakan 6 yıl önce
diğer bürokratlar ve seçilmişler de valimiz kadar özverili çalışır ve şahsi menfaatlerinden ziyade düzcemizin menfaatleri doğrultusunda ter dökerler inşallah
Misafir 6 yıl önce
Düzce çalışana sahip olursa, bu sefer kazanır,
düzce81 6 yıl önce
Azmimilli okulunda prefabrikte okuyorlar.Neden buraya DÜZCEYE yakışır bir okul yapılmıyor.Kaşıkoğlunun mezun olduğu.Fevai Arslanın oy kullandığı okul.Hiç dikkatinizi çekmedimi...Yoksa sadece cebe dayalı siyaset olursa böyle olur..Buyur burdan yak ...
23°
açık