banner851

banner614

TANKLAR DÜZCE’DEN GEÇTİ!

Terör örgütlerinin her türlüsü ile mücadele eden TSK, özellikle Suriye ve Irak’ta yaşanan savaş için bölgeye askeri sevkiyat yapmaya devam ediyor. İstanbul’dan yola çıkan tank ve obüslerin oluşturduğu askeri konvoy Düzce’den geçti.

banner619
Gündem 22.10.2016, 16:26 22.10.2016, 16:31
9375
TANKLAR DÜZCE’DEN GEÇTİ!
15 Temmuz darbe girişiminin ardından terör ile topyekun bir mücadeleye giren Türkiye’de hareketlilik hız kesmeden devam ediyor. 15 Temmuz sonrası yurt içinde FETÖ/PDY ile girilen hukuksal mücadele yurt dışında ise DEAŞ ve PKK ile silahlı bir şekilde devam ediyor.
TSK, DAEŞ’in bölgeden temizlenmesi için Fırat Kalkanı Opersyonu adı altında 60 gündür Suriye, Musul Operasyonu adı altında da 6 gündür Irak’ta mücadele yürütüyor. Tüm bunların yanında PKK ile sıcak temas halinde olan TSK bölgeye destek kuvvetleri göndermeye devam ediyor.
O bölgeye gönderildiği düşünülen tank ve obüslerden oluşan 8 askeri araç İstanbul’dan yola çıktı. Askeri konvoy bugün öğle saatlerinde Düzce’den geçti. TEM otoyolunda görüntülenen 8 askeri araç, yoldan geçen diğer sürücülerin korna sesleri ile selamlandı.


Bugün Bursa’da katıldığı Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “780 kilometre kare ile tek vatan. Kimse burada operasyon yapmaya kalkmasın. Ama buna yeltenenler var. Nereye kaçarsanız kaçın inlerinize kadar sizi kovalayacağız. Artık terör eylemi olduktan sonra değil, olmadan, o bataklığı kurutmak suretiyle mücadele ediyoruz.” Sözleriyle mücadelenin terör tehdidi ortadan kalkana kadar devam edeceğini vurguladı. Yorumlar (7)
duzceli 81 5 yıl önce
15 temmuz gecesi o karakterlerini baskasina satmislar millete yenilmeseydi findigi daliyla birlikde takdim ederlerdi . koyunden darbe olmasini bekleyenlerin findigi insAllah bogazlarindan gecmez
Can . D 5 yıl önce
findik icin mektup yazmis ya konu bumu hicmi akil yok sende zammi isdiyon kilosuna ondan sonrada cikolata zamli yiyelim he zam zam baska derdiniz yook
Düzce81 cumayeri 82 5 yıl önce
İçinde bizide götur allah yar ve yardımcınız olsun
Yusuf 5 yıl önce
Sayın cumhurbaşkanımıza fındık için mektup yazdım inşAllah buradaki sorunuda çözecek.
sinan 5 yıl önce
kahraman turk askeri ne mutlu turkum diyene
VATANDAŞ 5 yıl önce
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN..BİZİM BİZDEN BAŞKA DOSTUMUZ YOK..RABBİM SANA SIĞINDIK..DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİ HERTÜRLÜ DAHİLİ VE HARİCİ DÜŞMANLARDAN KORU.
Aslanlar 5 yıl önce
Allah yolunuzu açık etsin yiğitler.