banner851

banner614

TAŞERONA KADRODA ÖNEMLİ AÇIKLAMA

banner619

Kamu kurumlarında taşeron olarak çalışan işçilerin dört gözle beklediği haber en yetkili ağızdan geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, taşeron işçiler ile ilgili yaptığı açıklamada, "İnşallah bu sene bitmeden taşeronda çalışan vatandaşlarımızı kamuda istihdamlarıyla ilgili çalışmayı tamamlayıp gereğini yapacağız." dedi.

banner846
Gündem 12.11.2017, 17:20 14.11.2017, 11:54
3411
TAŞERONA KADRODA ÖNEMLİ AÇIKLAMA
banner844

Yurt genelinde taşeron konumunda çalışan milyonlarca işçi, kadro ataması için beklerken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'ndan bugün taşeron işçilerle ilgili önemli bir açıklama geldi.

Partisinin Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı 6. Olağan Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, uzun süredir gündemde olan taşeron işçilerin kamuda istihdamına yönelik müjdeli haber verdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, 2017 yılı bitmeden bu konudaki çalışmayı tamamlayarak gereğini yapacaklarını söyledi.

Taşeronda çalışan işçilerin talep ve ihtiyaçlarını çok iyi bildiğini vurgulayan Bakan Sarıeroğlu, bakanlık olarak gündemlerinde taşeron süreci olduğunu söyledi. Bu doğrultuda göreve gelir gelmez çalışmaya başladıklarının altını çizen Bakan Sarıeroğlu, "İnşallah bu sene bitmeden taşeronda çalışan vatandaşlarımızı kamuda istihdamlarıyla ilgili çalışmayı tamamlayıp gereğini yapacağız." dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (22)
yandaşa kadro torpili 4 yıl önce
Yandaşa torpille işe girene yok.2019 da görüşecez.Biz Fabrikalarda ne zaman atılacaz diye beklerken sınavla kpss ye hazırlanıp torpilliler girerken kadro.Sizin de ahiretiniz olacak.Ve sizleri kötü bilecez.
Ali 4 yıl önce
Yüzbinlerce üni mezunu var kpss peşinde yılları harap olmuş bu şekilde arka kapıdan dolanıp kadro almak kul hakkına girer, torpili bulmuş girmiş şimdi kadro diyor. Bu şekilde kadroya hayır
kadrolu 4 yıl önce
DİKKAT kadro vericez demiyor. "İnşAllah bu sene bitmeden taşeronda çalışan vatandaşlarımızı kamuda istihdamlarıyla ilgili çalışmayı tamamlayıp gereğini yapacağız." diyor. kadro hayali kurmayın. aşgari ücrete devam...
GÜL 4 yıl önce
İNŞAALLAH DÖRTGÖZLE BEKLİYORUZ AYRICA HÜKÜMETİMİZE SONSUZ SAYGILAR
Bu kadar okumuş etmiş 4 yıl önce
insanlar var sınavlara hazırlanmış fetö soruları çalmış kazanamayanlar mağdur olmuş şimdi bedava kadromu verilecek maaşları benim paramla verilmesin o zaman hizmetini istemiyorum 1 kişinin işini 5 kişi yapıyor kime bu torpiller çok saçma
Gümüşova BLD Taşeron 4 yıl önce
Hayaller PARİS cepler SOMALİ
Bunlar hep yalan hep dalavere
Kadro yok sözleşme var
Hayaller hayaller ....
ayıp 4 yıl önce
o zaman öğlen kahvede batak oynamıcan,paran cebinde kalcak.paris gerçek olcak.
Masal 4 yıl önce
bırakın masal okumayı millete, girin kamu ihale kurumunun sayfasında görün kaç tane işçilik personel hizmet alımı var. madem kamuya alacaksınızı taşeronları, o zaman niye hala ihale yapıyorsunuz 3 yıllık? masal anlatma bize çsgb
Bisann 4 yıl önce
Evet hazır olun seneye kadar bu muhabbete seçimden sonra her taşerona bisiklet kadrosu :)))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın