banner851

banner614

TAŞIYICI ESNAFINDAN ASKERİMİZE DESTEK

Düzce Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Kahraman Mehmetçik’imizin yanında olduklarını göstermek amacıyla TIR ve kamyonları ile şehir turu düzenledi. Askerimizin kendisini yalnız hissetmemelerini kaydeden Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, “Bütün varlığımızla bedenimizle onlarlayız. Aramızdaki 950 kilometrenin 9 buçuk saniye bile değil” dedi.

banner619
Gündem 23.01.2018, 14:06 24.01.2018, 18:14
4143

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin bölgesinde terör örgütü gruplarına yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’na bir destek de Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nden geldi. Kooperatif bahçesinde toplanan yaklaşık 3 civarındaki TIR ve kamyon sürücüsü D-100 Karayolu üzerinde konvoy oluşturdu.TIR ve kamyonlarını bayraklarla donatan ve “Emrindeyiz Başkomutanım” yazılı pankartlarla şehir turu atan taşıyıcı esnafı Düzce Belediyesi önünde toplandı.

“Kendilerini yalnız hissetmesinler, aramızdaki 950 kilometrenin 9 buçuk saniye bile olmaz”
Taşıyıcı esnafı adına konuşan Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, yaptıkları konvoyun Afrin bölgesindeki Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı operasyona destek olmak olduğunu belirterek şunları kaydetti:“Kamyon ve TIR Kooperatifi Düzce’nin taşıyıcı esnafı olarak buradayız. Yaptığımız konvoy hükümetimizin, devletimizin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de yapmış olduğu Zeytin Dalı Operasyonu’na bir destek amacıyladır. Bizler Başkomutanımızın emrindeyiz. Ne zaman bize ihtiyaç olursa bizler TSK’nın, Mehmetçik’imizin yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Onlar belki cephede direnerek savaşıyorlarsa, bizler de onların yanında olduğumuzu hissettirmek, onlarla beraber olduğumuzu ifade etmek için buradayız. Asla hiçbir zaman geri vites de yapmadık, geri de durmadık. Allah nasip eder de bize inşallah o kutlu görevde bir hizmet düşerse, bize bir emretmeleri, bir çağırmaları kafidir. Bütün varlığımızla, araçlarımızla, bedenimizle beraber orada olacağımızı ifade etmek için bu konvoyu düzenledik. Onları yalnız bırakmadığımızı, kendilerini yalnız hissetmemelerini, aramızdaki 950 kilometrenin 9 buçuk saniye bile olmadığını ifade etmek istiyoruz. Bizler Türk Silahlı Kuvvetleri ve devletimizin yanında olduğumuzu ifade etmek için bunu düzenledik.”Düzenlenen destek konvoyuna Şoförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz da eşlik etti.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (15)
Veysel Mercan 4 yıl önce
Tebrikler birileri beğenmezse bile güzel bir hareket sıcak evinde oturacan ahkem kesecen eleştirecen birileri çıkıp güzel birşey yapıyor yapanları tebrik ediyorum güzel olmuş
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
KAMYONLARIN ÜZERİNDE ASKERLERE DESTEK İLE İLGİLİ BİR ŞEY YOK...
SADECE YAĞ VAR...
DURMAK YOK 4 yıl önce
Sizin gibi başkanlar varken evvelAllah kimseden korkumuz yok. TSK şuan afrinde teristleri temizleme operasyonu ile meşgul, sahi siz bu ara boşken şu ege deki 18 adamızı yunan işgalinden kurtarsanıza ne iyi olur.
Deniz yıldızı 4 yıl önce
Ne olursa olsun herkes tarafını belli eder Mehmetçik savaşta söylenenlere bak diyorsun mazot birisi diyor reklam var Siz nesiniz ya
Çok iyi düşünülmüş 4 yıl önce
Bu konvoy içimizdeki bazı hainleri rahatsız etmiş anlaşılan. Demekki böyle konvoyları daha sık yapmalıyız. Düşünen ve emeği geçenlerden Allah razı olsun. Çatlasalarda patlasalarda Reisin ve ordumuzun yanındayız.
MIGHTY 4 yıl önce
Eğitim şart.Degerler egitimi cok önemli.
Arda can 4 yıl önce
Goy goy yapmaya yer arıyorlar... mazot fiyatları yükselecek bilginiz olsun malum savaş hali para lazım devletimize yine aynı şekilde fedakar olabilecek misiniz?
MM 4 yıl önce
HİÇ DURMAYIN AFRİNE KADAR .. BAŞKOMUTANINIZI DA UNUTMAYIN..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın