banner851

banner614

TATİLCİLER ABANT'TA MAHSUR KALDI

banner619

Bolu'da, yeni yıl tatilini Abant Tabiat Parkı'nda geçirmek isteyen tatilcilerin oluşturduğu yoğunluk ve kar yağışı nedeniyle trafikte zaman zaman aksamalar yaşandı.

banner846
Gündem 01.01.2020, 21:08 02.01.2020, 13:26
4589
banner844
Bolu'da, yeni yıl tatilini Abant Tabiat Parkı'nda geçirmek isteyen tatilcilerin oluşturduğu yoğunluk ve kar yağışı nedeniyle trafikte zaman zaman aksamalar yaşandı. Bazı sürücüler 2 saat boyunca yolda mahsur kaldı.

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden birisi olan Abant Tabiat Parkı, yeni yıl tatilini doğayla iç içe geçirmek isteyen tatilcilerin akınına uğradı. Sabah saatlerinden itibaren binlerce tatilcinin geldiği Abant'ta, akşam saatlerinde şiddetini artıran kar yağışı nedeniyle bazı sürücüler kar lastikleri olmaması ve maddi hasarlı kazalar nedeniyle yolda mahsur kaldı.


Bazı bölgelerde kilometrelerce araç kuyruklarının oluştuğu Abant Tabiat Parkı yolunda önlem alan jandarma ekipleri, kar lastiği olmayan sürücüleri geri çevirdi. Kar nedeniyle ilerleyemeyen bazı sürücüler ise çekicilerle taşındı.
Yorumlar (8)
gizli bir dost 1 yıl önce
böyle bir rezillik yok. giriş kitlendikten sonra jandarma lastik kontrolü yapmaya başladı... kâr görücem sucuk ekmek yiyeceğim diye hafta sonu gitmeyin!!! kalıcı konutlarda aynı...
05 1 yıl önce
vay arkadaş sunu gördüm bugüm gercekten kış lastiği olmadan abanta gelen geri zekalı sürücüler vardı.
Gizli 1 yıl önce
Okullar tatıl olsun yaaa yarın
Mahsur kalan 1 yıl önce
10 kere 112 aradık 5 saat kaldık. Bu kadar sorumsuz bir kolluk kuvveti olamaz tabiat parkı bolu belediyesine ait değil mi nerde bir yetkili . Bir sise suya 7.5 tl alan oteller Allaha havale ettik sizi.milletin benzini bitti soğuktan.
VAy be 1 yıl önce
Asgari ücret 2300 yetmez derler renoyla avanta gelmis ondan sonra para yetmiyo hiç isey yapamıyoruz derler
komiksin 1 yıl önce
neden gelemesinler, abant a 300000 tl lik aracı olan gelsin kuralı mı var.
... 1 yıl önce
saçma sapan yorumlar yapmayın.. asgari ücretliyi vurun zincire bari..kesin paran var, olmasa böyle atıp tutmazsın.
ByZek 1 yıl önce
Yaz lastiği ile gelmiş bide diyorki 4 mevsim bu lastik . Kandarma bu gibi yoğun günlerde girişte bekliyerek yaz lastikleriyle gideni göndermiyecek sorumsuz insanların çilesini o kadar saat orda kuyrukta bekleyen vatandaş cekiyor
18°
kapalı