banner614

TATLI ÇEŞİTLERİNE ZAM YOK!

banner619

Ramazan ayının vazgeçilmesi tatlı fiyatlarına zam yapılmama kararı alındı. Düzce’de tatlı imalatı yapan Hakan Unlu Mamulleri yetkilileri, koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl tatlı çeşitlerine zam yapmama kararı aldıklarını söyledi.

banner846
Gündem 25.04.2020, 13:00 27.04.2020, 10:36
3744
TATLI ÇEŞİTLERİNE ZAM YOK!
banner844

Koronavirüs salgını yüzünden bu yıl tüm ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de buruk bir Ramazan ayı yaşanıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından camilerde cemaat ile Teravih Namazı kılınmasına virüs bulaşma riski nedeniyle izin verilmezken, iftar çadırları ve toplu iftarlar da iptal edilmişti.

Tüm bu olumsuzlukların yanında iyi haber, Ramazan ayının olmazsa olmazı tatlı fiyatlarından geldi. Düzce’de tatlı imalatı yapan Hakan Unlu Mamulleri yetkilileri, koronavirüs salgını nedeniyle tatlı fiyatlarına zam olmayacağını belirtti.

“TATLI FİYATLARIMIZ GEÇEN YILLA AYNI…”

Konu ile ilgili Öncü Haber’in sorularını yanıtlayan Hakan Unlu Mamulleri yetkilisi, “Ramazan ayının gelmesi ile birlikte, tatlı çeşitlerine talep artışı oldu. Bizlerde bu talebi karşılamak adına elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

Vatandaşlarımız özellikle Baklava ve Tulumba Tatlısı çeşitlerine talep var. Biz iki yıldan bu yana tatlı fiyatlarına zam yapmıyoruz. Bu yıl yapmayı düşünüyorduk, ancak sizin de bildiğiniz gibi ülkemiz büyük bir sıkıntının içinden geçiyor.

Bu nedenle zam yapmayı düşünmedik. Fiyatlarımız geçen yılla aynı olacak. Çünkü Koronavirüs salgını nedeniyle bir çok işyeri kapandı, bir çok insanımız işsiz kaldı. Bu nedenle zam yapmadık” dedi. 

Yorumlar (8)
Vatandaş 1 yıl önce
Cevizin kilosunu en fazla 35-40 liraya alıyorlar. Tatlının kilosu nasıl 60 lira oluyor anlamka güç. Ondan sonra esnaf aç. Yersen.
mustafa 1 yıl önce
hay maaaşAllah sanki antepe gittim geldim baklava 60 tl çok ucuzmuş dalga mı geçiyorsunuz zam yapmazlar tabii zaten 60 tl
Had bildiren 1 yıl önce
Haber sitesinde reklam yapmak dedikleri bu olsa gerek. .! Avrupa bizi kiskaniyor...
X-RAY 1 yıl önce
60 TL den az baklava çeşidi yok. Birde zam yapsaydınız utanmadan.
sçavuş 1 yıl önce
laf cambazlığı yapacağına fiyatları söyleseydin.
Serdar gelincik 1 yıl önce
Hakan unlu mamüllerine teşekkürler.Bol kazançlar.örnek esnaf.
Mehmet 1 yıl önce
İyiki zam yapmamışlar bune cevizli dürüm 60₺ diyorlar marketlerde 25-30₺ ye onuda geçtim kaliteli tatlıcılarda bile 40-50₺ uyanın böyle oyunlara gelmeyin...
enes 1 yıl önce
vAllahi ağzına sağlık kardeşim o fiyata fıstıklı sarma satıyorlar neredeyse
17°
kapalı