banner851

banner614

TEDAVİLERİNE BAŞLANDI

Beyköy Belediyesi çalışanı olan 15 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Evlerinde izolasyona alınan çalışanların tedavisine başlandı.

banner619
Gündem 13.11.2020, 13:47 20.11.2020, 18:53
6133
TEDAVİLERİNE BAŞLANDI

Düzce’de etkisini gün geçtikçe arttıran koronavirüs Beyköy Belediyesi’ne de sıçradı. Beyköy Belediyesi personeli olan 15 kişinin COVİD-19 testi pozitif çıktı. Koronavirüse yakalanan çalışanlar evlerinde izolasyona alınarak tedavilerine başlandı. 57 personeli olan belediyenin diğer 43 çalışanının testleri ise negatif çıktı.

Konu ile ilgili Öncü Haber’e konuşan Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, “Belediye personelimizden 15 kişi koronavirüse yakalandı. Kendileri derhal evlerinde karantinaya alınarak tedavilerine başlandı. Belediyemiz bu süreçte tüm önlemlere harfiyen uyarak Beyköylülere hizmet vermeye devam edecektir” ifadelerini kulandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
düzceli 11 ay önce
ya saglık calışanı
Korana 11 ay önce
Teknorot ta kırılıyor h haberiniz varmı işinize gelmiyo dimi
Kazım Karabekir 11 ay önce
Bişey olmaz orası BEYKÖY siz düzceye bakın
KOÇAK 11 ay önce
Neden artmasın ki millet hiç bir kursla uymadan beyin özürlü bir şekilde dolaşıyor , sigarasını içiyor, maskesiz camiye giyiyor kontrol edip ceza yazan yok on tanede bir tanesini uyarıyorlar. Ceza yazmayan ve ceza yazılmasını engelleyen herkez o ölenleri vebali altındaďırlar. Kul hakkını öyle basit düşünmesinler
Beyköylü 11 ay önce
Geçmiş olsun