banner614

TEDAVİLERİNE BAŞLANDI

banner619

Beyköy Belediyesi çalışanı olan 15 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Evlerinde izolasyona alınan çalışanların tedavisine başlandı.

Gündem 13.11.2020, 13:47 20.11.2020, 18:53
6064
TEDAVİLERİNE BAŞLANDI
banner785

Düzce’de etkisini gün geçtikçe arttıran koronavirüs Beyköy Belediyesi’ne de sıçradı. Beyköy Belediyesi personeli olan 15 kişinin COVİD-19 testi pozitif çıktı. Koronavirüse yakalanan çalışanlar evlerinde izolasyona alınarak tedavilerine başlandı. 57 personeli olan belediyenin diğer 43 çalışanının testleri ise negatif çıktı.

Konu ile ilgili Öncü Haber’e konuşan Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, “Belediye personelimizden 15 kişi koronavirüse yakalandı. Kendileri derhal evlerinde karantinaya alınarak tedavilerine başlandı. Belediyemiz bu süreçte tüm önlemlere harfiyen uyarak Beyköylülere hizmet vermeye devam edecektir” ifadelerini kulandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
düzceli 2 ay önce
ya saglık calışanı
Korana 3 ay önce
Teknorot ta kırılıyor h haberiniz varmı işinize gelmiyo dimi
Kazım Karabekir 3 ay önce
Bişey olmaz orası BEYKÖY siz düzceye bakın
KOÇAK 3 ay önce
Neden artmasın ki millet hiç bir kursla uymadan beyin özürlü bir şekilde dolaşıyor , sigarasını içiyor, maskesiz camiye giyiyor kontrol edip ceza yazan yok on tanede bir tanesini uyarıyorlar. Ceza yazmayan ve ceza yazılmasını engelleyen herkez o ölenleri vebali altındaďırlar. Kul hakkını öyle basit düşünmesinler
Beyköylü 3 ay önce
Geçmiş olsun
hafif kar yağışlı