banner851

banner614

TEHDİT İDDİALARA YANIT!

banner619

Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez’in Düzce’deki KYK yurtlarında güvenlik görevlisi olarak çalışan taşeron işçilerin hesaplarına yatırılan mesai ücretlerini tehditle geri toplatmakla suçladığı Düzce KYK İl Müdürü Kudret Koz’dan açıklama geldi. Hakkında ortaya atılan iddialar için “Hayal mahsulü iftiralar!” diyen Koz, ilgililer hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

banner846
Gündem 06.10.2017, 12:47 06.10.2017, 18:01
2376
banner844

4 Ekim tarihinde parti il binasında kameraların karşısına geçen Vatan Partisi Düzce İI Başkanı Fethi Sönmez, Düzce KYK yurtlarında özel güvenlik görevlisi olarak çalışan taşeron işçilere yönelik bir basın açıklaması yapmış ve taşeron işçilerin hesaplarına yatırılan fazla mesai ücretlerinin tehditle geri toplatıldığını öne sürmüştü. Sönmez’in söz konusu eylemi gerçekleştirmekle suçladığı Düzce KYK İl Müdürü Kudret Koz’dan konuyla ilgili yazılı bir açıklama geldi. Koz, asılsız bir açıklama yapmakla itham ettiği Sönmez’in “Çamur at izi kalsın” mantığıyla hareket ettiğini savundu.

“Kamuoyu önünde karalanmama sebep olmuştur”
Koz açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Vatan Partisi Düzce İI Başkanı Fethi Sönmez’in hakkımdaki açıklamaları asılsızdır ve doğru değildir. Gerçeği yansıtmamaktadır. Hal böyleyken gerçek dışı bilgilerle şahsıma karşı Vatan Partisi Düzce İI Başkanı Fethi Sönmez, basın açıklaması yaparken şahsıma, hayal mahsulü iftiralarda bulunarak kamuoyu önünde karalanmama sebep olmuştur. Kurumumu ve şahsımı itibarsızlaştırmaya çalışmıştır. Kamuoyunun tarafıma husumet beslemesine neden olmuştur. “Çamur at izi kalsın” mantığıyla hareket edilmiştir. Bu basın açıklamasında gerçek dışı bilgiler nedeniyle ilgililer hakkında suç duyurusunda bulunacağımı belirtirim. Bu aşamadan sonra tüm yasal haklarımı en hızlı ve en etkin şekilde kullanacağımı kamuoyu bildiririm.”


Haber:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (20)
yorumsuz 4 yıl önce
Bu adam Düzce Valiliğinin izni olmadan nasıl açıklama yapıyor?
korkmaz hamdi 4 yıl önce
kudret bey o şahsın ilk maydonozluğu değil canını sıkma
Gerçek 4 yıl önce
Diğer kurumlara alınalarıda inceleyin neler çıkar sayın cumhur başkanı kesecek bunların önünü inşAllah
Sizlerden biri 4 yıl önce
Medyayı nasıl sallarım, gündeme nasıl bomba gibi otururum diye düşünürken herhalde sonuç böyle iftiraya varıldı.
İmam 4 yıl önce
Ne olacak canım tehdit etmis maaslarına cökmüsse biz imamız
Xxl Cemal reşit 4 yıl önce
Herkes biliyor senin torpille oraya güvenlik aldığını ateş olmayan yerden duman çıkmaz Allah a vereceğin hesabı düşün Kudret koz belki de torpille ise aldığın güvenlik görevlisi ve temizlikler vs varya o torpil i olmayanların ahi çıkıyor.
celal bayer 4 yıl önce
Allah çarşınızı pazar etsin Kudret koz ise ihtiyacı olduğu halde mülakat bile yapmadan aldın ya o güvenlik görevlilerini bizim ahi mız varl.siyasi Dav arkadaşların kurtarsın seni
Xxl Cemal reşit 4 yıl önce
Herkes biliyor senin torpille oraya güvenlik aldığını ateş olmayan yerden duman çıkmaz Allah a vereceğin hesabı düşün Kudret koz belki de torpille ise aldığın güvenlik görevlisi ve temizlikler vs varya o torpil i olmayanların ahi çıkıyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın