banner851

banner614

TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

banner619

Düzce Belediyesi Temizlik Seferberliği' kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Hamidiye mahallesi cadde sokaklarını yıkadı.

banner846
Gündem 14.10.2019, 16:10
995
TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR
banner844

Düzce Belediyesi, 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün kurum personelleri ile birlikte bizzat başlattığı temizlik seferberliği kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü, sorumluluğu altındaki mahallelerde detaylı temizlik çalışmaları yaparken bir yandan da 24 saat esasına dayalı olarak oluşturduğu ekiplerle muhtelif cadde ve sokaklarda yıkama işlemi gerçekleştiriyor.


Yıkama ekibinin son olarak çalışma yaptığı Hamidiye mahallesinde yol kenarlarına biriken toz ve pislikler ortadan kaldırıldı. Şehir genelinde temizliğin yaygınlaşması ve kalıcı olması konusunda da vatandaşların duyarlı olması konusunda çağrıda bulunuldu.

Yorumlar (3)
Merkez Kırkbir Kırkbeş 2 yıl önce
İşte hizmet bu. Basit ama etkili. Ben bundan bahsediyorum dostlar. İçedönük çalışmalar. Uzağı bırak yakınla meşgul ol mutlu ol. Görünen yerlere makyaj, temizlik tertip düzenleme derken işte bu yani. Önce içedönük çalışmalar. Bunları da yaz sayın editör kardeşim. Sen olmazsan kim yazar bizim sesimizi iyi ki varsın meslektaş.
Zekayi guven 2 yıl önce
Ben su golu olusan sokagimda arabaya binemiyorum inceleyin yagmur yaginca batumlu ahmet sokak
Uzunmustafalı 2 yıl önce
Temizlik yoldaki pisliği bahçelere kaldırıma atmakmıdır. Cadde yıkanıyor bütün kir kaldırımlara yığılıyor