banner851

banner614

TERMİNAL EKSİKLİKLERLE BOĞUŞUYOR

Eksikliklerin giderilmediği Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminalinde sorunlar devam ediyor. Terminal esnafı Ömer Taş, “12 yıldır bekliyoruz, 2 ay daha bekleseydik de eksiksiz gelseydik” diyerek yaşanan durumu özetledi.

banner619
Gündem 01.11.2016, 19:14 02.11.2016, 09:45
9889
TERMİNAL EKSİKLİKLERLE BOĞUŞUYOR

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki sorunlar açılışın üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen devam ediyor. Esnaf en büyük sorunu terminalde ısıtma eksikliğiyle birlikte duvarların küf tutması ve akan çatıları işaret etti.

Terminal esnaflarından Ömer Taş, yeni garaja geçmek için tüm esnafların 4 gözle beklediğini söyleyerek burada da cefa çektiklerini ifade etti.

Taş yeni terminaldeki sıkıntıları sıraladı:“Araçların buraya gelmesi sıkıntı. Biz istedik ki yeni yılda yeni garaja yeni yollarıyla gelelim. Yollarda kot farkları var. Yeterli reklam yapılmadı. Girişlerdeki tabelalar çok küçük. Reklam yapılmadığında Yolcular hala diğer terminale gidiyor. Isıtma sistemimiz yok diğer terminalde biz karşılıyorduk ancak burada imkanlarımız yetmez. İnsanlar burada üşüyor. Tuvalet ihalesi yapılmadığı için bakımsız halde. Mescitlerin yerinde hala beton var halısı serilmedi.”
Terminalin tamamen hazır halde hizmete girmesinin faydalı olacağını söyleyen Taş, kaliteli hizmet için yeterli imkanların olmadığını savundu.

Esnafın Düzce’nin her yerine servis beklentisini aktaran Taş, en büyük problemin yol olduğunu söyledi. Taş konuyla ilgili “Yetkililer de buraya gelip ilgilenmiyor. Yapılacak şeyler ilgi alaka istiyor. Bu şekilde başlamasaydı çok iyi olacaktı. Düzce’nin her yerine servis olmalı bizim imkanlarımız yetmiyor. Eski otogardaki insanlar da mağdur oluyor araç giriş çıkışları yok. En büyük problem gördüğünüz gibi yol. Yol olmadan buraya gelmemeliydik.”diye konuştu.

Taş, Çilimli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gösterilen ilginin Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gösterilmediğini ifade ederek; “Oraya gelen milletvekili kadar buraya bir tane milletvekili gelmedi. Milletvekilleri geri planda durmayıp burası için adım atarsa çok seviniriz. Biraz takip etmeleri gerekiyor. Eski terminalde olduğu gibi buradaki eksikleri biz tamamlayamayız gücümüz yetmez.”

Yorumlar (60)
genco 5 yıl önce
Oto gargaraya getirilerek açıldı; ne bağlantı yolları planlaması nede otoyol bağlantısı düşünülmedi zamanla biter,acele etmeye gerek yok hastane açıldı yaaa :)
Öneri 5 yıl önce
Otobüs firmalarının yerinde olsam Çilimli terminalini kullanırdım. Protesto edin gitmeyin yeni otogara. Çilimli terminali biz Düzceliler için daha mantıklı. Koyun servisleri taşıyın insanları Düzce'ye nedir ya 10 dk mesafesi var. Oturup yeni otogarı ne yapacağını Keleş düşünsün. Yeni terminali film platosu yapsın. Kendisi de bol bol başrol oynasın kurtulalım gitsin.
kadir 5 yıl önce
ah Düzce belediyesi bi yüz güldürün. çamur deryası sokaklar , bitmeyen projeler, pahalılık hizmetsizliklik birisi artık bu düzceyi görsünde burayı yöntenleri cezalandırsın.
çilimlili 5 yıl önce
kolayı var çilimli arabalarına binin dğru çilimli otagarına sağolsun muksin başkan bu işi başarıyla çözdü o terminale ulaşıncaya kadar çilimliye gelmek daha basit
AKLETMEK AKIL İŞİ.. 5 yıl önce
CEKETİMİ KOYSAM KAZANIR DEMİŞTİ..NE KADARDA HAKLIYMIŞ..YILLARDIR NE HST. NE KÜLTÜR MERKEZİ NE TERMİNAL NEDE YOLLAR..EVET TAKIM TUTAR GİBİ PARTİ ZİHNİYETİ OLURSA BÖYLE OLUR..AZCIK AKLETMEK LAZIM..ESKİŞEHİRİ ÖRNEK GÖSTERMEK LAZIM..NEYDİ NE OLDU..BOLU NEYDİ NE OLDU..DENENMİŞİ DENEMEK BÜYÜK HÜSRAN YARATTI..HAK ETTİK DEMEKKİ.
duzcenin cilesi 5 yıl önce
Ey Duzceli halki gorun ve iyi dusunun ak parti her donem 1 parti ciktigi halde turke genelinde hizmet yapilmayan tek il olma ozelligini yasiyor.
ak partili oldugum icin inanin utaniyorum artik Duzceli demeye.
Tum yetkililere sesleniyorm elinizdeki gucun kiymetini bilin ve artik Duzceye gereken ilgiyi Allah rizasi icin gosterin artik.
İnsan 5 yıl önce
Hafızası olan hatırlayacak bu yazdıklarımı. Seçim zamanı geldiğinde ; mitinge gideceksiniz ve orada 20 yılda yapılan kültür merkezini, 13 senede yapılan hastaneyi ve otogarı şov malzemesi yapacaklar. Sizde gidip tıpış tıpış oyu vereceksiniz. Bakın mecbursunuz o oyları vermeye net söyleyeyim. Çünkü bunca zamandır bu kadar yanlışa , Düzceli'ye verilmeyen hizmete ve değere rağmen oy verdiniz, demek ki mecbursunuz. Mecbur olmasanız, bunca şeye rağmen oy vermezdiniz herhalde!
Köylü 5 yıl önce
Düzcede iyi olan birşey söyleyin arkadaş!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın