banner851

banner955

TERMİNAL İÇİN MÜDÜRLÜK KURULACAK

Hizmete girdiği günden bu yana asayiş olaylarının sık yaşandığı Şehirlerarası Otobüs Terminali, Düzce Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü bünyesinden ayrılarak tek başına bir müdürlük olacak. Terminal müdürü olarak daha önce Düzce Belediyesi'nde Zabıta Müdürlüğü görevini üstlenmiş bir ismin telaffuz edilmesi, terminalde yaşanan güvenlik zafiyetinin önüne geçme noktasında kararlı olunduğu şeklinde yorumlanıyor.

Gündem 10.06.2017, 14:43 11.06.2017, 17:28
3650

Düzce'nin beklenen projelerinden olan ve 7 Kasım 2016 tarihinde kapılarını hizmete açan Şehirlerarası Otobüs Terminali için Düzce Belediyesi bünyesinde yeni bir müdürlük kurulacağı iddia edildi. Darıcı Mahallesi'nde inşa edilen ve hizmete girdiği günden bu yana gerek eksikliklerle gerekse güvenlik zafiyeti sonucu sık sık yaşanan kavgalarla adından söz ettiren terminalin, Ulaştırma Müdürlüğü bünyesinden ayrılacağı konuşuluyor. Edinilen bilgiler doğrultusunda, Ramazan Bayramı'nın ardından yapılacağı öne sürülen değişiklik kapsamında Şehirlerarası Otobüs Terminali için de sıfırdan bir müdürlük kurularak Ulaştırma Müdürlüğü bünyesinden ayrılacağı öğrenildi.

Alınan bu karar ise kamuoyunda Düzce'nin beklenen projesinin daha kaliteli ve sağlıklı şartlarda hizmet vermesi ve güvenlik zafiyeti sonucu yaşanan asayiş olaylarının son bulması açısından umut oldu.

Öte yandan terminal için özel olarak kurulacak yeni birim için müdür olarak daha önce Düzce Belediyesi'nde Zabıta Müdürlüğü görevini üstlenen bir ismin telaffuz ediliyor olması Düzce Belediyesi'nin terminalde yaşanan asayiş olaylarının önüne geçmek için kararlı olduğu düşüncesini beraberinde getirdi.

Haber: Y.SEVER

 

banner844
Yorumlar (22)
kiymet 5 yıl önce
bir Keles yetmez bütün Kelesleri düzce otogarina müdür yapsinlar, iyi olur !!!!!!!!!
nazım 5 yıl önce
emekli olan sedat abiyı çağırın geri gelsın.baba adamdı.o
yıldıray 5 yıl önce
önemli olan otobandan termirale ne zaman yolu yapılacak
Düzceli 5 yıl önce
Yorum yapan arkadaşlar boş konuşuyorsunuz..Yıllardır yapılamayan Terminal yapıldı.Daha düne kadar Çoban da rezillik diz boyuydu..Adam gibi bir yere kavuştu Düzce ne oldu zorunuzamı gitti..Kim var orda Cumayerli mekan sahibi alayı Aziziyeli esnaf
Bir yolcu 5 yıl önce
Sayın başkanım verelim size bizim köyün imamini o iside süper yapar sende rahat edersin cumayerlilerde .hizmeti yapanın kimliği önemli degil hizmeti önemli ama olmaz ille bi taraf suçlanacak bugün suçlayanlar .yarına hazirmi
Vatandaş 5 yıl önce
Önce orada insanların can güvenliğini sağlayın sonra da oraya giden adam gibi bir kavşak yapın.
Boşta akrabası var 5 yıl önce
Utanmasalar tuvaletlere, parklara müdür atayacaklar.Belediye bütçesinden haksız ve lüzummsuz bir kuruş alanın burnundan fitil fitil gelir inşAllah.
kazım 5 yıl önce
müdürü atadılar pazartesi başlıyor kendisi cumayerli ama düzcede oturuyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın