banner851

banner614

TERÖRE TEPKİ EYLEMİ

banner619

Memur-Sen Düzce İl Başkanlığı polis ve askerlere yönelik artan terör eylemlerini kınadı. Belediye Meydanında bir araya gelen Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendika üyeleri ile vatandaşlardan oluşan yaklaşık 250 kişilik grup şiddet ve terör nereden gelirse gelsin her türlü şiddet ve terörün karşısında olduklarını açıkladı. Grup basın açıklamasının ardından şehitler için dua ederken terör örgütü propagandası yaptıklarını ifade ettikleri gazeteleri yaktı.

banner846
Gündem 08.09.2015, 14:47
8956
TERÖRE TEPKİ EYLEMİ
banner844
Memur-Sen İl Başkanı Orhan Kılıç, son günlerde yaşanan ve artan terör olaylarının ülkenin huzur ve refahına yönelik eylemler olduğunu düzenledikleri basın açıklamasıyla ifade etti. Öğle namazının ardından Belediye Meydanında toplanan yaklaşık 250 kişilik grup terör saldırıları kınadı. Şehitler için dualar etti.

Kılıç, konuşmasında birlik beraberlik mesajı verdi. Terör örgütü ve yandaşlarının isteğinin toplumu birbirine düşürmek olduğunu fakat bu oyuna gelmeyeceklerini söyledi.

Kılıç açıklamasında, "Ülkemize, milletimize ve geleceğimize yönelen bu canice saldırılar, ister PKK ister IŞİD isterse DHKP/C'den gelsin, terörü, teröre destek verenleri, terörün arkasındaki iç ve dış güçleri nefretle kınıyoruz" diyen Yalçın, terör örgütlerine karşı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlikte mücadele etmeye devam edeceklerini vurguladı.

Suruç'ta 32 kişinin öldürülmesinin ardından PKK terör örgütünün yaptığı saldırılarla Türkiye'nin yeniden terör sarmalının içine çekildiğini belirten Yalçın, "PKK terör örgütü, haince saldırılarıyla milletimizin birliğine ve dirliğine tuzak kurmuş, toplumun birlikte yaşama umuduna kurşun sıkmıştır. İçeriden ve dışarıdan beslenen terör örgütlerinin planları ve amaçları ne olursa olsun, 78 milyonun hep birlikte geleceğe yürüyüşünü, 'Yeniden Büyük Türkiye'yi inşa yolculuğunu engelleyemeyecekler, gelecek umutlarımızı söndüremeyeceklerdir" diye konuştu. Basın açıklamasının ardından hep bir ağızdan dualar edildi.

Terör propagandası yaptıkları ifade edilen gazeteler yakıldı.


Haber:Y.SEVER
Yorumlar (76)
adam 6 yıl önce
memur sen genel başkanı akil üyesimiydi değilmiydi.ve si,z akp ürünümüsünüz değilmisiniz..kur ana yemin edin makam ve ego içinmi işim görülsün diyemi yoksa gerçektem inandığınız içinmi ordasınız..icdanınızı dinleyin varsa tabi
allahın bir kulu 6 yıl önce
Ancak bunu yaparsınız ete patase zam gelir sesiniz çıkmaz keçak bedel alınır sesiniz çıkmaz çıkarsınız meydana lanet okursunuz hemen lanetlenirler zaten aziz nesin haklıymış ateist olsada.
Dost 6 yıl önce
Bir çok arkadaş memurseni eleştirmiş. Ama nafile. Onlar eleştriyi okumadan tasmalarını tutan efendilerinin hilafına icraat yapamazlar
Ramazan 6 yıl önce
Alperen tozu dumana katmış yine.
turgut 6 yıl önce
Alperenin davetine neden orhandan tık yok?ne iş
Kemal 6 yıl önce
alperen adamın ta dibisin kardeşim
ADAM OLUN ADAM 6 yıl önce
13 ylıdır İktidarda kim var, Şu an iktidarda kim var, Çözüm sürecinde Silah yığmışlar diyen kim, 2002 yılında sıfır olan terörü kim bu hale getirdi, Haburda çadır kurup kim akladı, Osloda görüşüp kim anlaştı, İmralıyı saray, Kandile yol yaptınız.
Kumbar 6 yıl önce
evden çıkarken beynini yanına almayı unutan arkadaş...benim yorumumu çevirip bana yazacak kadar beyin çiselemesi yapacağına düşün , Özgün orjinal bir cevap yaz okuduğum için harcadığım zamana değsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
az bulutlu