banner614

TERÖRÜ ‘SESSİZCE’ LANETLEDİLER

banner619

Düzce’de faaliyet gösteren sürücü kursları ‘Şehitlerimize Sahip Çıkıyoruz’ adı altında bir araya gelerek teröre tepki konvoyu düzenledi.

banner846
Gündem 11.09.2015, 13:59
2597
TERÖRÜ ‘SESSİZCE’ LANETLEDİLER
banner844
Son dönemde artan terör olayları ve verilen şehitleri bu kez Düzce’de hizmet veren sürücü kursları tepki gösterdi. Düzceli Piyade Er Cihan Aksarı’nın şehit edilmesinin ardından birçok kez yürüyüş ve konvoy düzenlenmiş ve teröre lanet okumuştu. Toplumun farklı kesimlerinde yer alan sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar her fırsatta bir araya gelerek teröre olan öfkelerini ifade ediyor. Bugünde Düzce’de faaliyet gösteren sürücü kursları bir araya geldi. Sürücü kurslarındaki araçlarla buluşan vatandaşlar araçlarını Türk bayraklarıyla donattı. Yaklaşık yüz araç Yeni Bağlantı Yolunda buluşarak polis eskortu eşliğinde Anıtpark Meydanına kadar sessiz bir şekilde tepki gösterdi.

Anıtpark meydanında saygı duruşu ve İstiklal Marşı okuyan grup daha sonra şehit ailesinin evine başsağlığı dilemeye gitti.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (3)
:-) 6 yıl önce
Duzceli811 neyin kafasindasin sen canlar gitmis ocaklara ates dusmus hala geziden sanatcidan bahsediyosunsen al bayragini eline cik sokaklara engelleyen var mi?
Sami 6 yıl önce
Uckopru koyu e5 üstünde bulunan kopruye bir ölür bin diriliriz vatan sana canim feda adli pankart asmislar kaldirmayin ordan gecener görsün helal uskopru aziziyeli olarak arkanizdayiz
düzceli811 6 yıl önce
gezici SANATÇILAR(?)ı gören var mı?? nerde bunlar... halit ergenç, m.ali bora...
25°
açık