banner851

banner955

TOKİ yolu yeniden yapılıyor.

Yenikent girişinde bulunan TOKİ konutlarının önünden geçen yol, yapıldıktan kısa bir süre sonra yeniden bozulmuştu. Yol, yeniden düzenleniyor.

Gündem 11.04.2009, 15:09
199
TOKİ yolu yeniden yapılıyor.

Yaşanan istimlak sorunu nedeniyle Yenikent girişi bir türlü tamamlanamayan Düzce ile Yenikent arasındaki bağlantı yolunda yeni yapılandırılmaya gidilmişti. İstimlak sorunu çözülene kadar yol, TOKİ konutları önündeki yolla birleştirilecek. TOKİ yolunun yapıldıktan kısa süre sonra bozulması, bağlantının nasıl sağlanacağı sorusunu da akıllara getirmişti.

Bağlantı yoluyla birleştirilecek olan yolda çalışmalar başladı. Yol, çift yönlü trafiğe kapatılırken çalışmalar kapsamında yeniden asfaltlanacak. Yolda yeniden asfaltlama çalışmaları başlarken çalışmaların bitmesiyle birlikte bağlantı yolu istimlak sorunu çözülene kadar bu yol ile birleştirilecek.

Yeniden asfaltlama çalışmaları başlayan TOKİ konutları yolundaki çalışmaların ne zaman bitirileceği ise bilinmiyor. Bağlantı yoluyla birleştirildikten sonra yeni güzergahın nasıl bir görüntü oluşturacağı ise yolun açılmasıyla birlikte belli olacak.

banner844
Yorumlar (0)
20
az bulutlu