banner851

banner614

TOPACA’DAN DÜZCE’YE ZİYARET

Düzce’de 9 ay çalışan Kocaeli Valisi Ercan Topaca bugün Düzce’deydi. Düzce’ye gönül ilişkilerinin devam ettiğini ifade eden Topaca, her geçen gün güzelleşen Düzce’nin değişimden nasibini aldığını söyledi.

banner619
Gündem 29.05.2014, 17:30
245
TOPACA’DAN DÜZCE’YE ZİYARET

 

2007-2008 yılları arasında Düzce’nin 4. Valisi olarak görev yapan Kocaeli Valisi Ercan Topaca bugün Düzce’deydi. Sırasıyla Düzce Belediyesi, Emniyet ve Valiliği ziyaret eden Topaca Düzce ile hasret giderdi. İlk durağı olan Düzce Belediyesi’ne Vali Ali İhsan Su ile birlikte gelen Topaca, Belediye başkanı Mehmet Keleş’e hayırlı olsun dileklerini iletti.


Ziyaret sonrası mikrofonlarımıza konuşan Topaca, kısa bir dönem çalıştığı Keleş’in 5 yıl önce bıraktığı yerden hizmetlerine devam edeceğini söyledi.

 

 


Topaca, “Güzel, sıcak bir Düzce buldum. 9 ay çalıştım. Düzce’yi seviyorum. Gönül ilişkilerimiz kopmuyor. Kentte her geçen gün güzelleşiyor. Ben ayrılırken belediye valilik binası inşaat halindeydi Türkiye’de her yer değişiyor düzce de o değişmeden nasibini almış onu görünce mutlu oluyoruz.”dedi.


Topaca ardından Düzce Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ve Vali Ali İhsan Su’yu da makamında ziyaret etti. Ziyaretlerde eski Düzce milletvekili Celal Erbay da hazır bulundu.

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

banner844
Yorumlar (0)