banner614

TOPLAM VEFAT SAYISI 142’YE YÜKSELDİ

banner619

Düzce’de, tüm dünya genelinde tehdidini sürdüren Koronavirüs salgınına bağlı, bir kişi daha hayatını kaybetti. Yaşanan son vefat ile birlikte Düzce’de salgına bağlı toplam ölenlerin sayısı 142’ye yükseldi.

banner846
Gündem 31.03.2021, 13:00 31.03.2021, 14:25
3499
banner844

Küresel çapta büyük bir kaosa yol açan Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de can almaya devam ediyor. Alınan tüm tedbir ve önlemlere rağmen, her geçen gün hızlı bir artış sergileyen vaka sayısının önüne geçilemezken, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım ünitesinde tedavi gören bir hasta daha hayatını kaybetti. Son vefat ile birlikte Düzce’de toplam ölenlerin sayısı ise 142 olarak kayıtlara geçti.

Aktif Hasta sayısında artış var…

Düzce Genelinde aktif hasta sayısındaki yükselişte devam ediyor. Bugün itibari ile il genelinde 645 hasta bulunurken, yoğun bakım ünitelerinde tedavi gören hasta sayısının ise 21 olduğu öğrenildi.  

Düzce’de toplam vaka sayısı 30 bin 775’e ulaşırken, toplam iyileşen sayısı ise 29 bin 982’yi buldu.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Jlk yorumcusuna cevap 3 ay önce
Artışın sebebi lık lık orda burda gezenler ev oturması yapanlar daha ramazan ayı gelmeden teravih namazına saldır din düşmanı
Jlk 3 ay önce
Teravi namazi farz olmayan bi namaz icin camilerde topluluk olursa bunun vebalindende kurtulamazsiniz..Allah sizi bildigi gibi yapsin..
JEWEL 3 ay önce
öyle ki çifti koltuklarda oturan kişilerden biri kiloluysa yapışık olarak gidiyorsun
Selçuk 3 ay önce
Bu veriler doğru mu çok merak ediyorum :)) Alttaki dört rakamı toplayınca üstteki rakamı elde edemiyorum....
OTOBÜS. 3 ay önce
AVUÇ İÇİ BÜYÜKLÜĞÜNDE, SADECE ADI OTOBÜS, KENDİSİ FANUS KADAR OLAN OTURGAÇLI GÖTÜRGEÇLERE, DİP DİBE BİNERSEK ARTMAMASI SAÇMA OLUR ZATEN ;) 1 CM OLMUYOR YANIMDA Kİ VATANDAŞLA!
17°
parçalı bulutlu