banner851

banner955

Toplantıda Komisyon Raporları Görüşüldü

İl Genel Meclisi Haziran ayı ilk bileşimini başkan Sinan Aydın başkanlığında yaptı. Toplantıda konmisyonlardan gelen raporlar görüşüldü.

Gündem 01.06.2010, 14:48
197
Toplantıda Komisyon Raporları Görüşüldü

İl Genel Meclisi Haziran ayı birinci bileşimini yaptı. Sinan Aydın başkanlığında yaıplan toplantıda Devlet Personel Başkanlığı ve Mahalle İdareler Genel Müdürlüğü tarafından incelenen Düzce İl Özel İdaresi hizmet içi eğitim yönetmeliğinin görüşülmesi talebi, 29 Kasım 2009 tarihinde İl Genel Meclisi tarafından görüşülerek çıkartılan Düzce İl Özel İdaresi personelinin performans ve durum değerlendirmesi hakkında yönetmlik taslağının değişiklik yapılmak üzre görüşülmesi talebi ve
İl Genel Meclisi'nde imar ve bayındırlık komisyonu tarafından hazırlanan Düzce çevre planı tadilat talebi hakkındaki raporu oybirliği ile kabul edildi, Bir diğer rapor ise çevre ve sağlık komisyonu tarafından sunuldu. Gölyaka toplum sağlığı merkezinin eksiklerinin yerinde incelenerek tespit edilmesi ve meclise bilgi verilmesi talebi üzerine yapılan incelemeler sonuda eksiklerin tesbit edildiği ve bu eksiklerin giderilmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Haber; H. KAYA

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız