banner851

banner614

Toplantıda OSB'de yapılması gerekenler konuşuldu.

banner619

Organize Sanayi Bölgesi hakkındaki sorunlar, talepler ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bugün saat 11:00'da Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'nde toplantı yapıldı.

banner846
Gündem 29.09.2009, 13:38
202
Toplantıda OSB'de yapılması gerekenler konuşuldu.
banner844

Organize Sanayi Bölgesi'nin durumunu daha iyi analiz etmek için bugün Vali Bülent Kılınç'ın Başkanlığı'nda Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'nde toplantı yapıldı.

Yapılan toplantıda açıklamalarda bulunan Vali Bülent Kılınç, toplantının birinci ve ikinci Organize Sanayi Bölgelerini değerlendirme toplantısı olduğunu ifade etti. Kılınç, OSB'nin daha güzel bir hale kavuşması için bu gibi toplantıları yaptıklarını ve bu toplantılarda durum değerlendirmesi yapıp ortaya çıka sorunlara çözüm önerileri ürettiklerini vurguladı. OSB'de çalışan işçilerin daha güzel bir ortanda çalışmalarını sağlamak ve OSB'nin gelişmesi için yapılması gerekenleri bu gibi toplantılarda masaya yatırdıklarını vurgulayan Kılınç, 3. OSB konusuna da değinerek, “ Burayla ilgili bazı yazışmalar yapıldı. Konuyla Sanayi Bakanlığı ilgileniyor. Fakat Gümüşova bölgesine kurulması planlanan 3. OSB'nin kurulamayacağını sözlerine ekledi.

Yorumlar (1)
Oğuzhan 3 yıl önce
Meraları dagları eşip fabrika yapılıyor her yere yakabaşı dagınıda eştiler bundan çok şikayetçiyiz bu gidişle hiç mera kalmıcak bundan sonra başka yerleri eşşinler hep bizim oraları eşiyorlar bundan herkez şikayetçi özelliklede ben
29°
açık