banner851

banner614

TOZAN KADRO PEŞİNDE!

İl Özel İdare Genel Sekreterliği görevinden alınan Muharrem Tozan, Mahalli İdareler Müdürlüğü’nde kadro peşinde olduğu öğrenildi.

banner619
Gündem 07.12.2016, 17:15 07.12.2016, 17:16
5690
TOZAN KADRO PEŞİNDE!
Genel Sekreterlik Görevinden alındığı kendisine tebliğ edilen Muharrem Tozan’ın daha önce Gümüşova Kaymakamı olan son olarak da Divriği Kaymakamı iken İçişleri Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğü görevine atanan Önder Bakan’dan kadro için talepte bulunduğu ve Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de Tozan’la birlikte Ankara’da olduğu öğrenildi.  
 
banner844
Yorumlar (44)
Bülent 5 yıl önce
Yaz adını SAN'ını sakla yaz at tut bu dünyanın üstü kadar geniş değil altı beyler bayanlar
ALLAHINDAN BULUN 5 yıl önce
AALLLLAAAAHHHIIINNNNIIIIIIZZZZZZZDDDDDAAAANNNN BBBUUUUULLLLLLLUUUUNNNN. YA NE UTANMAZ YÜZSÜZ SİYASETÇİ OLDUNUZ YA, NASIL BU KADAR İNSANLARIN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKA BAKA BU KADAR YÜZSÜZLÜĞÜ YAPIP BİR DE BAKANLIKLARAD HAKKINIZMIŞ GİBİ DOLAŞABİLİYORSUNUZ. HANGİ GARİBAN İÇİN ŞİMDİYE KADAR BAKANLIĞA GİDİP DE İŞİNİ YAPTIN SAYIN KELEŞ, ALLAH KORKUSU OLMAYANDAN HER ŞEY BEKLENİR.
reis 5 yıl önce
darısı bacanağının başına inşAllah bakanımız görür
acaba 5 yıl önce
acaba muharrem tozan kpss ye girse kac alıcak :)
vatandaş 5 yıl önce
Tozan tanımam etmem, ne yaptığını da bilmiyorum. Keleş'e gelince, keleş efendi kendi avanesi ve akrabaları için gösterdiği performansı Düzce için gösterseydi bugün şehrimiz her yönden çiçek gibi olurdu. Adamda sıkılma, arlanma, sorumluluk duygusu sıfır. Varsa yoksa akrabalar ve boş işler. Gerçekten Düzce'ye yazık oluyor. Böylesine bir adamın yönetimine muhtaç bırakıldığı için yazık...Bunu yapan dönemin siyasetçileri en büyük günah sizlerindir. Başta fevai olmak üzere dönemin vekilleri ve il yönetimi Düzce halkına hesap vermek durumundasınız.
Ünyeli 5 yıl önce
Ne kadar kolay insanlara iftira atmak dimi erkeklik adamlık yüzleşmeyle olur belediyede namusuyla çalışan insanlara Bu tür yaklaşımda bulunmak doğrudur değildir
tozan 5 yıl önce
Yeniden başkan olcak
keleş 5 yıl önce
belediyede başkan yardımcısı yapsın tam kadro çalışsınlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın