banner851

banner614

TRAFİĞİ HİÇE SAYDI!

banner619

Öncü TV whatsapp ihbar hattına gelen görüntüde trafiği hiçe sayan otobüs şoförü yolun ortasında tüm yolcuları indirdi. Vatandaş kural tanımaz şoföre isyan etti.

banner846
Gündem 22.04.2017, 14:34 23.04.2017, 15:23
4824
banner844

Düzce Belediyesi özel halk otobüsü kurallara uymayarak Küçüksu köprüsünün ortasında tüm yolcuları indirince tepki çekti. Öncü TV whatsapp ihbar hattına gelen görüntüde otobüs şoförü arkasında bekleyen araç kuyruğuna aldırış etmeden köprü ortasında durarak yolcuları indiriyor.
Durağa sadece 50 metre mesafede yolcuları indiren otobüs birkaç saniye sonrasında duraktan yeniden yolcu alıyor. Durak dışında yolcu indirerek kuralları çiğneyen otobüs şoförü işlek bir yolda indirdiği yolcuların can güvenliğini de tehlikeye atıyor. Otobüsün ardında oluşan araç kuyruğu da cabası.Yorumlar (31)
Aa 4 yıl önce
Beçi otobüslerinin genel tavrından bahsettim, belki bu fotoda park yeri vardı ya da yoktu. Melek'e...
Yeter 4 yıl önce
Ulastirma mudurunu belediyeyi hakkinda sikayet edililen soforlori denetimi sıķılastirmali şofor deyip gecmemeli can emanet ediliyor onune gelen sofor yapilmamali
Melek 4 yıl önce
Yol ortasında dedikleri 1-2-3-4 nolu otobüslerin durağı. Taksiler yanlış yere park etmişler.
Melek 4 yıl önce
Yol ortası dedikleri 1-2_3_4 nolu otobüslerin indirme durağı, taksiler yanlış yere park ettiler ve taksiler şikayet edilmeli otobüsler değil.
Aa 4 yıl önce
Beçi otobüsleri yolcu alırken hiç kenara çekiyor mu bir de bunu araştırın. Yolun ortasında gider ve yol ancak canı isterse verir. Sen arkasında geçmek için bekle dur.
Vatandaş 4 yıl önce
Polisler hic görünmüyor. Eskiden en ufak problemde yanımızda olurlardi. Artık bizi sevmiyorlar. Mekanları çorbacılar,bolaş lokantası falan.
Watndas 4 yıl önce
Bence otobüsten çok köprü üzerinde park eden araçları görseniz ihbar etseniz daha mantikli olacak o pembe vosvos ne zaman gorsem orda digerleri de keza öyle saçma önceden beri öyle orası inecek Orda biniyor binecek durkta sonra hpsi karışyr
birol 4 yıl önce
Becideki otobuslere baksinlar once adamlar bi anda yolda duruyo insan indiriyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın