banner851

banner955

TRAFİK AKSALTILMADAN ÇALIŞMA TAMAMLANDI

Düzce Belediyesi, asfalt sezonu ile birlikte başlattığı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü Sancaklar mahallesinde kavşak ve 800 metrelik bölüme gece saatlerinde asfaltlayarak trafiği aksatmadı.

Gündem 20.10.2022, 17:00 20.10.2022, 16:47
878
TRAFİK AKSALTILMADAN ÇALIŞMA TAMAMLANDI

Düzce Belediyesi’nin asfalt atağı durmadan devam ediyor. Her mahallede acil olarak belirlenen yolları asfaltlayan ekipler, Sancaklar Mahallesinde de 800 metrelik bölümü asfaltladı. Sancaklar-Hal Kavşağı arasında her gün binlerce aracın geçtiği yolda trafiğin aksatılmaması için gece saatlerinde çalışma başlatan Fen İşleri Müdürlüğü, Körpeşler Mahallesi muhtarlığı ile D-655 karayolu arasındaki 800 metrelik bölümü asfaltlayarak trafiğe açtı.

Öte yandan Sancaklar Mahallesinin girişi olan ve gün geçtikçe aşınan asfalt tabakayı da düzenleyen ekipler, kavşağı da asfaltladı.

Yorumlar (1)
Mustafa yağız 2 ay önce
Başlatıcaksınız sancaklar kavşağınıza arkadaş orası OLİMPİYAT KAVŞAĞI BUNUN MESELESİ BİLE OLDU BELEDİYE BİLE PES ETTİ ORANIN sancaklı değil OLİMPİYAT OLDUĞUNU KABUL ETTİ BİR SİZ ETMEDİNİZ HABERLERDE HABİRE SANCAKLI YAZIYORSUNUZ AYIP OLUYOR YETER DA ARTIK
Yeni Sayımız