banner851

banner955

TSK ACI HABERİ DUYURDU

Afrin operasyonunda yaşanan sıcak çatışma sonrası TSK'dan açıklama geldi. Buna göre 8 askerimiz şehit düşerken 13 askerimiz de yaralandı.

Gündem 02.03.2018, 07:32 02.03.2018, 18:07
1584
banner1032

Afrin operasyonunda yaşanan sıcak çatışma sonrası TSK'dan açıklama geldi. Buna göre 8 askerimiz şehit düşerken 13 de yaralımız var.
 
RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

 Yapılan açıklama şöyle:

" Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında, 01 Mart 2018 tarihinde Afrin'de icra edilen operasyonlar esnasında sekiz kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, on üç kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır.
 
Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, tedavileri için süratle tahliye edilen yaralılarımıza acil şifalar dileriz."
 
TERÖRİSTLERİN GEÇİŞ GÜZERGAHI ATEŞ ALTINA ALINDI
Çatışmanın ardından bölgeye takviye ekipler sevk edilirken, sınırdaki konuşlu birlikler de teröristlerin geçiş güzergahlarını çok namlulu roket atar ve fırtına obüsleriyle ateş altına aldı. (Kaynak: haberler.com)
 

Yorumlar (6)
nsm 5 yıl önce
Allah mekanlarini cennet eylesin; yakinlarina sabir versin. ama su soruyu da soralim kendimize: bizi oraya girmek zorunda birakan siyaseti kim uyguladi? hala mi bu siyasete prim verecegiz? bunu sormazsak maalesef daha cok sehidimiz gelecek, unutmayalim.
Misafir 5 yıl önce
Gönderin şu adamların gençlerini vatanını savunmaya bunların gönüllü olanlarını en azından geri hizmette kullanın. Allahım bu devleti mahcup ve mahzun etme.amin
adamın teki 5 yıl önce
Özgür Suriye Ordusu'nun mensupları da katılıyor ordaki operasyona, bizden daha fazla şehit verdiler kendi toprakları için. Devlet buradaki Suriyelilerin hepsinin eline G4 verip göndermesini bilir ama eğitmeden olmaz. Eğitmek de öyle kolay değil.
Allah 5 yıl önce
Allah rahmet eylesin garipleri.Garipleri diyorum çünkü hiçbir zenginin evladı askerlik yapmıyor ya çürük raporu yada tecelli yada torpilli yerlerde.bu gidişle millet mültecilere dalacak diye korkuyorum..
Vatan 5 yıl önce
Tüm vatan evlatlarımıza Rabbim yardım etsin. Bölemezsiniz bizleri bitiremezsiniz. Bir ölür bin diriliriz biz. Biz Mehmediz.
Mehmedim sevinin başlar yüksekte...
Ölsekte sevinin eve dönsekte....
Mültecileride Eğitin 5 yıl önce
Allah mekanlarını cennet eylesin.Düzcede bulunan mültecilerin ortalıkda volta atmalarını ellerinde cep telefonlarıyla selfilerine sinir olmaya başladım.18/45 yaş arası ne kadar erkek varsa savaşmak için eğitin.
14
kapalı