banner851

banner955

TSO’DA YÖNETİM ŞEKİLLENDİ, İLK TOPLANTI YAPILIYOR

Düzce TSO Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkan Adayı Tanju Acar, TSO meslek komitesi üyeleri ile birlikte yol haritası belirlemek üzere bu akşam yemekli toplantıda bir araya gelecek.

Gündem 06.10.2022, 16:48 06.10.2022, 21:35
3423

2 Ekim Pazar günü yapılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Seçimleri’nde, üyeler artık kavga değil hizmet istediklerini seçimleriyle gösterdi. Düzce ekonomisinin ve sanayinin gelişmesi, TSO’nun ortak akılla yönetilmesi için kurumun başına işin ehli ve herkes tarafından kabul gören isimlerin geçmesini isteyen 11 gruba mensup üyelerin çoğunluğu Düzce TSO Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkan Adayı Tanju Acar’dan yana tercihini yaptı.

8 Ekim’de yapılacak TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Meclis Başkanlığı seçimleri öncesinde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olmasına kesin gözle bakılan Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanlığı’nın en güçlü adayı Tanju Acar, bu akşam Hacıdayı Taç Restaurant'da düzenlenecek olan yemekli toplantıda seçilen meclis üyeleri ile bir araya gelecek.

Toplantının ana gündem maddesi ise TSO Başkanlığı ve Meclis Başkanlığı seçimleri olacak. Toplantıda, başkanlık ve meclis başkanlığı konusunda yol haritasının belirleneceği öğrenildi.  

Yorumlar (5)
muzaffer çakmak 2 ay önce
ÖNCÜ buram buram tarafgirlik kokuyorsun. Basın olduğunu unuttuk.
Kaç para reklam vermek gerekiyor.
ismail beyköylü 2 ay önce
erdogan bey iyiyde yanındaki olgun pilcten gitsin tavugunu satsın
özdüzceli 2 ay önce
şimdiden etik olmayan planlar bunlar.adam gibi seçime gidemiyorlar.ayıp ayıp.
duzcelı 2 ay önce
tuncay sahın kazanacak dıye aklınız cıkıyo ...ne yapsanız bos
Köylü 2 ay önce
Düzce de yemek yenilecek yer yok mu daha göreve başlamadan(: