banner851

banner614

TSO’DAN ANKARA ÇIKARMASI

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri, Oda Başkanı Fahri Çakır ile Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz’ın katılmadığı programla Ankara’ya çıkarma yaptı. Program kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştiren heyet, eski Düzce Valisi olan Milli Savunma Müsteşarı Ali Fidan’ı ziyaret etti

banner619
Gündem 22.11.2016, 15:59 22.11.2016, 18:02
1378
TSO’DAN ANKARA ÇIKARMASI
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri, Ankara’ya çıkarma yaptı. Oda Başkanı Fahri Çakır ile Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz’ın katılmadığı Ankara programda heyet bir dizi ziyaretlerde bulundu. Meclis üyelerinin ilk durağı eski Düzce Valisi olan Milli Savunma Müsteşarı Ali Fidan oldu. Makamda gerçekleşen ziyarette meclis üyeleri Fidan’ın öğle yemeğinde davetlisi oldu. Fidan’la hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyen üyeler Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni (TBMM) ziyaretinde Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ay Keşir'le buluştu.


Meclis ziyaretinin ardından yine bir dönem Düzce Valisi olarak görev yapan Ankara Valisi Ercan Topaca’yı saat 17.30’da ziyaret etti.Meclis üyeleri son olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yle bir araya gelerek Düzce’nin ekonomisine dair bir görüşme yapacak.
 
banner844
Yorumlar (6)
hasan 5 yıl önce
bu arkadaşların hepsi düzcenin ekmeğini yiyip düzceye çivi çakmayan fakat en büyük iş adamı görünen şahıslardır.büyük firmalara işçiyi sömür ten bunlardır.kayıkçı kavgası da yapmayın.hepsi aynı lacivert.millet size bu gözle bakıyor.
manav 5 yıl önce
çoğunu tanırım, işinde başarılı milliyetçi insanlardır.muhasebecileri gibi yorum yapmışsınız.
demirel 5 yıl önce
Plaket al plaket ver oldu.eeeeee sonra.Esnaf tüccar işçi memur emekli kısaca vatandaş çaresiz bunlar gezme tozma derdinde.Doların nereye gideceği belli değil ticari hayat durmuş piyasada para dönmüyör ama kimin umrunda?Gemisini kurtaran kaptanların umrunda mı tabii ki değil.
halis 5 yıl önce
böyle bir beklentin varsa ticareti bırak arkadaşım
düzceli 5 yıl önce
sayın başkan ve yardımcısı o koltugu işgal etmesınler o koltuk kımsenın malı degıl bu bu ikilik düzceye cok zarar verdı yazık ıstenmıyorsan ayrıl yazık inat düzceye zarar verıyor
wampir 5 yıl önce
ticaret odası iki kişi dışında birlik ve beraberlik içerisinde olabiliyor, tebrikler ertan baskan.