banner851

banner614

“TÜM HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”

banner619

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk parti binasında bir basın açıklaması yaptı. 17 Kasım 2019 Pazar günü Yeniden Refah Partisi’nin 1. Olağan Büyük Kongresine katılan tDüzce halkına teşekkür eden Merttürk, kongreyi büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdiklerini belirtti.

banner846
Gündem 20.11.2019, 16:20 20.11.2019, 19:04
1367
banner844

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Büyük Kongresini Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdi. Dr. Fatih Erbakan’ın Genel Başkan seçildiği kongreye on binler katıldı.Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, kongre sonrası Düzce halkına teşekkür eden bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında tüm Düzcelilere  gösterdiği bu büyük güven ve teveccüh için sonsuz teşekkür etti.

Nezir Merttürk yaptığı basın açıklamasında şöyle konuştu:

"Büyük Kongremizin yapılacağı 17 Kasım tarihinin duyurulmasının hemen ardından tüm il ve ilçe teşkilatlarımız büyük bir heyecanla çalışmaya başladı. Kapı kapı gezdik. Tüm esnaflarımızı ziyaret ettik. Şehrimizin tüm görünür alanlarını afiş, pankartlardan oluşan duyuru görsellerimizle süsledik. Binlerce el ilanı dağıttık. Halkımızın bu heyecanı bizlerle birlikte yaşayabilmesi için ulaşımı ücretsiz yaptık. Ve şehrimizden rekor sayıda vatandaşımızla, 600 kişi ile 15 otobüs ile rekor bir katılım sağladık.
Tüm bu süreçte gecesini gündüzüne katarak muhteşem bir azim ve inançla çalışan il yönetimi, ilçe yönetimi, gençlik kolları ve hanım kollarımıza tek tek teşekkür ederim.

Kongremizin salonları patlatırcasına, böylesine büyük bir heyecanla gerçekleşmesini sağlayan aziz milletimizi saygıyla selamlıyorum. Bugün iktidar partisinin dahi yoklama almadan yapamayacağı bir programı uygulanan ağır medya ambargosuna ve karartmaya rağmen millet olarak elini taşın altına koyarak Yeniden Refah Partisi ve Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a karşı hissettiği sevginin, duyduğu güvenin, beslediği ümidin bir göstergesi olarak kabul ediyoruz. Tüm hemşerilerimize gösterdikleri yoğun katılım için, yolculuk boyunca heyecanımıza ortak oldukları için, salonda bizimle birlikte Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni ve Adil Bir Dünya hedefimize ortak oldukları için teşekkür ederiz.

Bu kongremizde gördüğümüz, Türkiye’nin aydınlık geleceğidir.
Bu kongremizde gördüğümüz, herkesin Refah içinde yaşadığı Türkiye’nin artık çok yakın olduğudur.
Bu kongremizde gördüğümüz, herkesin ulaşabileceği bir adaletin çok yakın olduğudur.
Bu kongremizde gördüğümüz, çocuklarımızın gençlerimizin geleceğinin bu günden çok daha güzel olacağıdır.
Bu kongremizde gördüğümüz, ülkemizin kaynaklarının değerlendirilmesi ile elde edilen kaynakların milletimize adil olarak paylaştırılmasıyla Yeniden Büyük Türkiye’yi çok yakında kuracağımızdır.
Bu kongremizde gördüğümüz, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan liderliğinde hepimiz için güzel bir geleceğin burada olduğudur.
Bu kongremizde gördüğümüz, ülkemizin, milletimizin, ümmetin ve insanlığın geleceğinin burada olduğudur."Nezir Merttürk tüm Düzce halkına  şükranlarını sunarak konuşmasını bitirdi.
 

Yorumlar (3)
Erdal 2 yıl önce
Çok muhteşem güzel konuşmuş sunuz sayın il başkanı teşekkür
Refah partisi Boğaziçi 2 yıl önce
Başkanım durmadan usanmadan yeniden ve tekrar milli mücadelemiz için çalışmaya aynı azim ve güçle devam edeceğiz inşAllah
hakan 2 yıl önce
hiç güleceğim de yoktu :DDDDD
20°
açık