banner851

banner614

TÜM KURUMLARI BİRLEŞTİREN TOPLANTI

“Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı” Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında yapıldı. Her ay düzenli olarak yapılan toplantı Cumayeri’nde kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürü İsmail Arız, bağımlılıkla mücadelede emniyetin çalışmalarına ilişkin bilgilendirmede bulundu.

banner619
Gündem 16.01.2018, 10:55 16.01.2018, 17:28
1190

Her ay düzenli olarak yapılan “Bağımlılık Yapılı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Toplantısı” bu ayki birleşimi Cumayeri İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında madde kullanımı ve bağımlılık ile mücadele etmek, bireylerin, özellikle gençleri madde kullanımı ve bağımlılığından uzak tutmak amacıyla yapılan toplantı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mustafa Çetinkaya, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürü İsmail Arız ile kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda, özellikle okul çağındaki çocukların bu illetten uzak tutulmasına ilişkin önemli çalışmalara imza atan ve 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi başından itibaren okul çevrelerinde denetimlerine aralıksız devam eden İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin çalışmalarına ilişkin Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürü İsmail Arız, bilgilendirme sunumu yaptı.

Toplantı sonrasında Düzce Valisi Zülkif Dağlı, bağımlılıkla mücadele konusunda denetim ve çalışmalarının titizlikle yürütülmesi konusunda uyarılarda bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (3)
kimse korkudan söyleyemez 4 yıl önce
sayın valim halk uyuşturucu ve benzer konularda çevresinde bu işleri yapanları bilse bile korkudan şikayet etmiyor edemiyor, onun için yine iş güvenlik güçlerine düşüyor, takip ve duyumların hepsi değerlendirilmelidir, çoğu kişi sizin anlattıklarınızı vatandaş biliyor ama korku var.
Eğitim şart 4 yıl önce
kom duzce sayin vali ve diger tum yetkilileri tebrik ediyorum duzcede bu konuda gercekci cozumler uretip bitirme noktasina getirdiniz tebrikler devamini bekliyoruz
Düzceli 4 yıl önce
Okul önleri denetimi konusu biraz abartılmış velilere merak etmeyin biz burdayız diyorlar ama sadece öğrenci giriş çıkışları değil okullara ayrı ekip kurulup herzaman olmasa bile çoğu zaman ekiplerin kontrol etmesi gerekir okullarda ciddi problem var