banner851

banner955

TUNCER: ÇOCUK ACİLİ YENİDEN 7/24 HİZMET VERECEK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün en yakın çalışma arkadaşı artık Düzce Üniversitesi Rektörü’nün sağ kolu… Belediyede yürüttüğü başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir’in danışmanlığı görevini üstlendi. Türkiye’nin parmakla gösterilen beyin cerrahlarından olan Tuncer, özellikle üniversite hastanesindeki sorunları ortadan kaldırmak için mücadele edecek ve ilk iş olarak Çocuk Acili’ni tekrar 7/24 hizmet verecek hale getirecek.

Gündem 20.09.2022, 14:20 20.09.2022, 15:02
4928
banner1032

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile uyumlu çalışması ile takdir toplayan ve belediyenin sahadaki en aktif yöneticisi olan Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, asli görev alanına dönüş yapma kararı aldı.

Cerrahlığı kadar kısa sürede her kademesine hakim olduğu yerel yöneticilikteki başarıları ile kendisini ispatlayan Tuncer’i yanında görmek isteyen Düzce Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, ‘Sağ kolum ol’ teklifinde bulundu. Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde kadrolu doktor olan Tuncer, Başkan Özlü ile yaptığı istişareler ve aldığı olur sonrası Rektör Sözbir’in bu isteğini geri çevirmedi. Özellikle son yıllarda Düzce’nin gözbebeği olan üniversite hastanesindeki kötü gidişata içten içe üzülen ancak elinden pek fazla bir şey gelmeyen Tuncer, rektörün danışmanı olarak artık tüm sorunlara el atmaya hazırlanıyor.

Düzce Belediyesi ile resmi olarak ilişiği kesilen ve üniversitedeki görevi yazıdan çıkan Rektör Danışmanı Dr. Cengiz Tuncer, üniversite hastanesinin, kurulduğu ilk yıllardaki gibi Düzceliler’in çile değil hizmetlerle andığı bir yere dönüşmesi için çaba harcayacak.

Öncü Haber’e yaptığı değerlendirmede, Rektör Danışmanı Dr. Cengiz Tuncer, Düzce Belediyesi’ndeki görevinden ayrılmanın burukluğunu yaşasa da yine Düzceliler’e hizmet yolunda rektör danışmanı olarak çalışacak olmanın mutluluğunu yaşadığını aktardı. Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir’e kendisine duyduğu güven dolayısıyla teşekkür eden ve bu güveni boşa çıkartmayacağının altını çizen Tuncer, “Rektörümüzle üniversitemizi her kademede daha ileriye taşımak için çalışacağız. Ben bir hekimim ve sağlıktaki tüm konuları hakim olarak üniversite hastanemizdeki sorunları el birliği ile çözmeye odaklanacağız. İlk iş olarak hastanemizdeki Çocuk Acili’ni yeniden 7/24 hizmet verecek hale getireceğiz.” dedi.

Yorumlar (17)
Yusuf kayar 2 hafta önce
Düzcenin ulaşımını büyük rahat otobüslerden mehmet keleş başkanın deyimiyle kibrit kutularına çevirmede baş aktör olan kişinin işine dönmesi güzel olmuş
Orhan 2 hafta önce
Kendisine yaptigi hizmetler icin tesekkur eder ilk icrati olan çocuk acilin 24 saat acilmasi konusunda minnetdarligimi iletirim
Düzce 2 hafta önce
Bu kişiyi hiç bulaştırmayaxaktı rektör kim bilir kimler referans oldu. Haydi hayırlısı.
Can manay 2 hafta önce
Sayılı beyin cerrahının belediye başkanı olup tedavi edeceği hastalardansa bürokraside olması kadar abes birşey olamazdı zaten. İsabetli olmuş hastaneye aslı görevine dönmüş olması.
Duru 2 hafta önce
Üniversite olarak büyük bir değeri geri kazandık, hastanemizi güzel günler bekliyor. Rektör hocamıza teşekkürler
Ahmet Taşkesti 2 hafta önce
Düzce için canını dişine takıp çalıştı.Allah razı olsun, rektörümüzede başarılar
Rasim Kurt 2 hafta önce
Düzce belediyesi tarihindeki en çalışkan başkan yardımcısı geleceğin vekili.Allah ayağına taş değdirmesin yolun açık olsun
Reno Murat 2 hafta önce
Hayırlı olsun.Biz belediye çalışkan birini kaybettik.çok değerli başkan ve hocamız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu